6 inçlik dev Nokia telefon görüntülendi!

Bandit kod ismiyle bildiğimiz "dev ekranlı" Lumia 1520, ilk kez bu fotoğrafta görüntülendi!

  • Cem Şancı
6 inç'lik Nokia Lumia 1520'nin ilk fotoğrafları

Nokia'nin Lumia 1520 modeli hakkındaki söylentiler, bugün bir sızıntı fotoğrafıyla somutlaştı. Windows Phone Central'da yayınlanan fotoğraf, yeni Lumia 1520'nin 6 inç boyutundaki dev ekranını da gözler önüne serdi.

Eylül ayında duyurulması beklenen telefonun kod adı bugüne kadar Bandit olarak biliniyordu. Nokia içinden sızan ve WP Central'da yayınlanan ilk fotoğrafla birlikte meraklıları telefonun neye benzediğini sonunda görebildi. Telefonun yanında, boyutunu göstermek için konulan Nokia 1020, Lumia 1520'nin yanında cüce gibi kalıyor.

Nokia Lumia 1520'de, Qualcomm Snapdragon 800 işlemcisinin bulunması bekleniyor. Telefon 1080p çözünürlüğü destekleyecek ve 20 MP'lik PureView arka kamareya sahip olacak. 

Nokia yeni telefonnu 26 Eylül'de duyurmayı düşünüyor. Teknoloji dünyası ayrıca, Nokia'nın aynı zamanda bir Windows RT tableti duyurmasını da bekliyor.

 

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

nokia iyi işler yapıyo

Çerçevesi ne kadar ince oda önemli donanım olarak üst düzey olmuş yeni bir microfon ve gelişmiş ses sistemiyle fark yaratacaktır.

Nokia hızla ilerliyor.

isminin lumia 1520 olacağına inanan var mı?

bunun olması için yeni bir windows phone sürümünün gelmesi gerekmiyor mu? farkındaysanız 4 değil 6 sıra var.

@29 Ağu 2013 22:14 telefon zaten 8.1 ile gelcek

İşiniz "şirin oyunlar" oynamak değilse piyasada her zaman "telefon" sıfatını an çok hak eden Nokia vardı, yine var.

ekmek gibi mübarek.

ben işletim sistemine bakmam bi samsunga bak birde nokiaya işletim sistemlerini özgürce alabildiğimiz günlerde belli olacak kim iyi kim kötü

Sen de yorum yaz