65 yüksek çözünürlüklü harika duvar kağıdı!

Dev çözünürlükteki 65 yepyeni duvar kağıdı ile masaüstünüzü tazeleyin! Hepsi galerimizde...

Yepyeni 65 duvar kağıdıyla masaüstünüzü yenileyin!

Masaüstü duvar kağıdınızı en son ne zaman değiştirdiniz? Belki de değişim vakti gelmiştir. İnternette çeşitli sitelerde dolaşıp masaüstünüze göre bir duvar kağıdı aramakla uğraşmanıza gerek yok. CHIP Online, masaüstünüzde kullanabileceğiniz farklı kategorilerden 65 yüksek çözünürlüklü geniş ekran duvar kağıdını sizler için bir araya getirdi.

Çoğunlukla doğa fotoğraflarından oluşan yüksek çözünürlüklü 16:10 geniş ekran 65 muhteşem masaüstü duvar kağıdı galerimizde sizleri bekliyor.

Not: Beğendiğiniz resmi masaüstü kağıdı yapmak için önce küçük ok düğmesine basarak tam ekran olarak görüntüleyin, ardından resme sağ tıklayarak duvar kağıdınız olarak ayarlayın.

Yepyeni ve birbirinden renkli 65 duvar kağıdı galerimizde sizleri bekliyor! Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Kâbus yine başladı !

Toplu indirme taleplerini görmezden gelen chip, tekrar bizleri 65 adetlik koca resim sergisinde tek tek gezdirerek uğraştıracak! İşin yoksa hepsini teker teker indir bakalım !

Harcadığımız zamanımıza yazık!

vallaha ya 10. fotoda yoruldum haa!!! hem bu şekilde hem de paket halinde sunulsa çok kolaylık sağlanmış olacak bir çok kullanıcı için. tek tek gezip indirmek gerçekten angarya gibi yaa. tamam ellerinize sağlık fotolar, manzaralar ve böyle bir paylaşım yapmanız çok güzel ama kolaylık sağlayarak bunu yapmak daha bi güzel.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play