Anker ve Trendyol “Senin Yıldızın” konseptli etkinliklerini duyurdu

Anker, Trendyol ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle yeni bir etkinlik düzenlediğini duyurdu. Anker, sadece Trendyol’da satışa sunulan Anker Soundcore Life P20i kulaklığı için “Senin Yıldızın” konseptli bir etkinlik düzenledi.

Anker ve Trendyol “Senin Yıldızın” konseptli etkinliklerini duyurdu

E-ticaret platformu Trendyol ile iş birliğini sürdüren Anker, sadece Trendyol’da satışa sunulan bütçe dostu kulaklığı Anker Soundcore Life P20i için bir etkinlik düzenledi. “Senin Yıldızın” konseptiyle düzenlenen etkinlikte katılımcılar kulaklık hakkında bilgi sahibi olurken, ürünü inceleme fırsatı yakaladı.

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur etkinlikte şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek üzerine yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ve kampanyalarla tüketicilerimize önemli avantajlar sağlayarak onları Anker’in yenilikçi teknolojileriyle buluşturuyoruz. Trendyol’la gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle de sevilen bütçe dostu kulaklığımız Anker Soundcore Life P20i’yi yalnızca Trendyol’dan satışa sunduk. Kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan kulaklığımız, yıldızları toplayarak bugün bir araya geldiğimiz ‘Senin Yıldızın’ konseptinin mimarı oldu. Trendyol’a da iş birliği için teşekkür ediyor, birlikte nice iş birliklerine imza atmayı temenni ediyorum.”

Anker Soundcore Life P20i, Bas Modu ve Podcast Modu olmak üzere çift EQ moduna sahip. Soundcore uygulaması üzerinden modlar arasında geçiş yapılabilen ve kişiselleştirilebilen kulaklık, bütçe dostu fiyatıyla öne çıkıyor.

30 saate varan çalma süresi olduğu iddia edilen Anker Soundcore Life P20i, Bluetooth 5.3 teknolojisine sahip ve suya dayanıklılığı IPX5 düzeyinde. Tek kulaklık moduyla da kullanılabilen kulaklık, hızlı şarjı da destekliyor ve 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım sağladığı belirtiliyor.