Apple'ın yeni ürünleri gün sayıyor

Apple bu sonbaharda "çok meşgul olacak" ve birbiri ardına yeni ürünlerini tanıtacakmış!

  • Cem Şancı
Apple sonbaharda yeni ürünlerini tanıtacak

Apple, kullanıcıların ve geliştiricileri için, yeni ürünlerin gelmek üzere olduğu mesajını yayınladı. Apple'ın Q3 raporunun açıklandığı basın toplantısında, Apple yöneticilerinden Peter Oppenheimer, firmanın bu sonbahar boyunca çok yoğun bir yeni lansman programı olacağını hatırlattı. Nelerin tanıtılacağı sorusuna "Bunu Ekim'de konuşalım" cevabını veren Peter Oppenheimer'ın, ürünlerin Ekim'de tanıtılmasını değil, yeni çeyreğin raporunun Ekim ayında yayınlanmasını kast ettiği düşünülüyor.

Uzun süredir önemli bir iPad gelştirmesi yapmayan Apple'ın ilk olarak yeni bir iPad tanıtması bekleniyor. Tanıtılacak ürünler hakkında detay verilmese de Tim Cook, "çok gurur duyacağımız yeni ürünlerimizin üzerinde çalışıyoruz" ifadesini kullanarak merak uyandırdı.

 

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Daha büyük bi ıpad e gerek yok var olanın çerçevelerini daraltıp kasayı küçültmek yada ekranı kasa büyümeyecek sekilde büyütmek ve ürünü birazdaha inceleştirmek ram i 2gb ve minimum hafızayı 32gb a revize etmek yapılabilecek en doğru şey olur

Iphone un ekranının kesinlikle büyümesi gerekiyor 4.7 inc bi ıphone mega versiyonu çıkartılabilir ram 2gb min hafıza 32gb fiyatınında 649 dolar civarı olması ancak doygun akıllı tlf piyasasını biraz canladırabilir apple için.

@26 Tem 2013 17:20 Bırakın da iPhone büyümesin bari ya yeter. Ben cep telefonu istiyorum kardeşim cep telefonu! Cebimde taşıyorum onu ben adı üstünde. Tablet telefon istemiyorum. Zaten dev ekranlı saçma sapan ürünlerden isteseydik s3, s4, note falan alırdık. Şu "iphone ekranı büyümeli" zihniyetinden tiksiniyorum resmen.

@27 Tem 2013 01:40 Kişisel tercih beğenmiyorsan alma. iPhone bencede büyümeli.

Yav he he...

çöp yağmuruna hazır olun...

@grezimonk Zaten bütün Chip'e çöp yağıyor adı da grezimonk ;)

o değilde ben şu yeni mac prolardan almak istiyorum arkadaşlar yok böylr muhteşem birşey ya

küçük ekran isteyen eski Sony Erisson Z520i veya Z530i modelinden alsın...

Ekran büyütmenin hiç bir anlamı yok. Cebimde taşıdığım şeyin ekranının kocaman olmasından ise verdiği görüntünün netliğini tercih ederim.

@28 Tem 2013 14:44 apple çıkarınca büyük olmaz o gözünüze ufak gelir.paşa paşa alırsınız..ayak yapmaya gerek yok minareyi çalan kılıfını uydurur misali bir cevabınız olur...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play