Asus'tan dünyanın en ince tabletleri!

Asus, "dünyanın en ince Windows'lu tabletlerini" ortaya çıkardı! İşte tabletlerin özellikleri...

Asus'tan dünyanın en ince tabletleri!

2014, Windows ekosistemi için alt seviye özelliklere sahip, uygun fiyatlı cihazların yılıydı. Piyasada birçok üreticinin sayısız ucuz Windows'lu telefonunu, tabletini ve PC'sini gördük. Ancak Asus'un yeni cihazları, üst düzey mühendislik ve şık tasarımlarıyla çok daha üst kalitedeler.

Tek parçadan oluşan alüminyum gövdeye sahip yeni Transformer Book Chi Series, sökülebilir 2-in-1 cihazlardan oluşuyor ve kolaylıkla yanındaki klavyeye bağlanabiliyor. Tabletlerden en küçüğü olan T90 Chi, 8.9 inç'lik bir ekrana sahip ve Asus'un iddiasına göre 7.5mm'yle dünyanın en ince 8.9 inç'lik tableti. 12.5 inç'lik T300 Chi ise WQHD çözünürlüğe sahip. Seride her biri Intel Core M işlemcisine sahip toplam dört cihaz bulunuyor ve cihazların fiyatları 299 dolarla 799 dolar arasında değişiyor.

Asus'a göre 10.1 inç boyutundaki T100 Chi, 7.2mm'lik kalınlığıyla dünyanın en ince Windows'lu tableti. Firma, T300 tabletin ise klavyeyle birleştiğinde MacBook Air'den daha ince olduğunu iddia ediyor.

Her modelin ücretine klavye de dahil. Asus, klavyenin manyetik menteşe tasarımından övgüyle bahsetse de cihaz, klavyeyle aslında fiziksel olarak değil Bluetooth üzerinden iletişim kuruyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Çok güzel de kim bilir kaç para olur bu..

tablet güzel ama içindeki direkt çöp....

Gerçek tabletler ortaya çıkmaya başladı. Windows'lu olması buna işaret. Harika...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir