Avrupa'nın en iyi "sosyal medya cebi" o oldu

Sosyal ağlar konusunda en başarılı cep ünvanını bakın hangi cep devinin hangi telefonu kazandı!

Avrupa'nın en iyi sosyal medya telefonu o oldu

HTC Corporation, beğeni toplayan HTC One S modelinin The European Imaging Sound Association (EISA- Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) tarafından, " 2012-2013 Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Telefonu" olarak seçildiğini duyurdu. Bu ödülle HTC, geçen yıl HTC ChaCha ile kazandığı ödülden sonra ikinci kez aynı kategoride bir ödül daha kazanmış oldu.

HTC EMEA Bölge Başkanı Florian Seiche "Tüketiciler akıllı telefonları aracılığıyla hızlı ve kolay şekilde içeriklere ulaşmak ve sürekli iletişim içinde olmak istiyorlar. Bu nedenle HTC'de önceliğimiz, kişisel mobil deneyimleri en üst düzeyde yaşatmak. İkinci kez bu ödülle onurlandırılıyor olmaktan çok memnunuz. Hem EISA'ya hem de müşterilerimize, HTC'yi sürekli destekledikleri için teşekkür ederiz." dedi.

EISA, 19 Avrupa ülkesinden 50 özel hobi dergisinin bir araya gelerek oluşturduğu dünyanın tek ve en prestijli multimedya dergi grubudur. Her yıl, tüm EISA'nın Genel Yayın Yönetmenleri, yıl boyunca yayınlarında analiz edilen ürünler içerisinde, EISA Ödülünü hak edene karar vermek için bir araya geliyor.

"2012-2013 Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Telefonu" ödülü, sosyal medya entegrasyonu, ağ oluşturma, bir cep telefonunun birden fazla sosyal ağ arasında basit bir şekilde bağlantı sağlanması, aynı zamanda içerik paylaşımını ve sosyal etkileşimin de kolaylaştırılması gibi faktörler değerlendirilerek verildi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Güzel cihazdır HTC ama ülkemizde nedense kıymeti bilinmiyor maalesef. sürü mantığıyla ıphone alıyo herkes. halbuki kıyaslama imkanları olsa o paraya aynı özellikleri ve hatta dah fazlasını sunan cihazlardan 2-3 tane satın alabilirler. HTC Samsung Sony Motorola.

Cok güzel telefon ama SDKart , NFC olmamasi. Kücük pil ve düsük ekran cözünürlügü yüzünden bende dahil bir cok kisi almaktan vazgecti.

Sosyal cep çok ta umrumda değil sanırım bir markaya bakarım marka mı diye bir de pile bakarım dayanıyor mu diye :D

@15 Ağu 2012 19:57 marka kısmı değil ama mantığın hoşuma gitti htc de iyi bir marka bana kalırsa

Aman ne sosyal onu bunu paylaştık çok sosyal olduk sanki. Asosyalliği de kılıfına uydurdular.

bu telefonun hastasıyım fakat bu one serisi geçici.1 yıl felan anca dayanır bence

yani sonuç olarak en boş-beleş cep htc oluyor ne yazık ki.....

bu haberde samsungculara kapak olsun

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir