"Ay Yıldız" artık "Türk Telekom Mobile"

Türk Telekom'un yaptığı anlaşma, bu ülkede yaşayan Türkleri çok yakından ilgilendiriyor!

"Ay Yıldız" markası "Türk Telekom Mobile" oldu!

Dünyanın en büyük 500 telekom şirketi arasında yeralan Türk Telekom ile KPN Group Belgium/BASE Belçika'daki Türklerin daha iyi iletişim hizmeti alabilmesi için güçlerini birleştirerek yeni bir işbirliğine imza attı.

İmzalanan anlaşma kapsamında; 2003 yılındaki adıyla BASE'in Belçika'da yaşayan Türklerin hem Belçika'da hem de Türkiye'de uygun fiyata iletişim kurmaları amacıyla hayata geçirdiği Ay Yıldız, Türk Telekom Mobil oluyor.

'Ay Yıldız'dan "Türk Telekom Mobile"

Gerçekleşen işbirliği ile mevcut Ay Yıldız müşterileri 26 Kasım 2012 itibariyle "Türk Telekom Mobile" müşterisi olacak ve Belçika'dan Türkiye'yi (Türkiye'deki cep numaralarını dakikası 20 kuruşa, sabit hatları ise dakikası 10 kuruşa) uygun fiyatlara arama şansına kavuşacaklar. Belçikayı aramakla Türkiye'yi aramak arasında hiçbir ücret farkı olmayıp, "Türk Telekom Mobile" aboneleri her iki ülke ile yaptıkları görüşmeler için aynı ücreti ödeyecekler. Aboneler sabit tarafta Türk Telekom'un gücünün yanısıra mobi taraftar ise Avea'nın şebekesinden de yararlanma şansı bulacaklar.

Yeni faturalı Türk Telekom Mobile aboneleri için Belçika ve Türkiye'yi aramak aynı fiyata

Türk Telekom Mobile'ın Belçika pazarına girmesiyle birlikte faturalı hat kullanıcıları için yepyeni fırsatlar sunulacak. Türk Telekom Mobile tarafından sunulan tarifelerle kullanıcılar Belçika'daki veya Türkiye'deki operatörlerle, hatta Belçika'ya komşu ülkelerdeki hatlarla (Fransa, Hollanda, Almanya) aynı fiyat üzerinden konuşma şansını elde edecekler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

desene fena yandılar orayıda kuruturlar aaa pardon orda burdaki gibi at koşturamazlar BTK gibi dengi kuruma kafalarına göre karar aldırtamazlar

Eyvah yurtdışındakiler yandı Allah kolaylık versin .

Çok daha uygun operatörler var. Yurtdışı hattını Türkiye içinde roaming olarak işlemese, fiyatlandırmayı ona göre yapsa, diğer operatörlerden farkı olurdu. Çift hat çift ülke devam...

evet daha uygun hatta cok cok uygun operatorler var

Haksız rekabet ve tekelleşme işte budur. Yapılan işin güzel olması yapılan haksız rekabeti gizleyemiyor. Rakip olmayınca kendi ürününü böyle zorla dayatır işte.

kpn hollanda merkezli bi firma değilmiydi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play