BJKYandex.com yayında!

Beşiktaş taraftarlarına özel hazırlanan dev web portalı, bugün kullanıma açıldı!

BJKYandex.com yayında!

BJK ve Yandex işbirliğinde Beşiktaş taraftarlarına özel hazırlanan BJKYandex.com portali bugün kullanıma açıldı. BJKYandex.com, Yandex arama fonksiyonu ve haritalarının yanı sıra, BJK ile ilgili güncel haberlere, taraftarlara özel kampanyalar hakkında duyurular ile kulübün çeşitli kardeş sitelerine ve sosyal medyada takip edilebilecek hesaplarına bağlantılar içeriyor.

Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan BJK temalı özel Yandex.Browser'ı ve bugün kullanıma açılan BJKYandex.com portalini internete açılan kapıları olarak kullanan Beşiktaş'ın milyonlarca taraftarı, bu sayede kulüplerini de maddi olarak desteklemiş olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Yandex Türkiye'ye güzel yatırımlar yapıyor tarayıcısınıda beğendim açıkçası ana sayfamda yandex ti helal olsun adamlara

Rusya durdu durdu sanki arama motoru ve tarayıcı piyasada yokmuş gibi bu ürünlerini çıkarttı. Neden rusya bunlara ihtiyaç duydu.Babasının yada insanların hayrına mı bunları çıkarttı .Neden bizim de uluslararası çalışan arama motorumuz yok ?

ee harika D:

yandex bilinmediği üzere googledan daha önce hizmet vermeye başlamış bir arama motorudur. Tek eksisi google gibi uluslararası bir şirket olma yolunda ilerlememesidir. bunun arkasında kim var amerika muhebbetine girmeyelim

Kullanıyorum arkadaşlar. Gerçekten harika bir arama motoru ve tarayıcısı.

nasıl taraftar sayfasını kullanıcm

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir