Casper, Excalibur dizüstü bilgisayarlarında Nisan ayına özel indirim kampanyası başlattı

Excalibur, Nisan ayına özel bahar indirimini duyurdu. Kampanya kapsamında, Nisan ayının sonuna kadar Casper'ın web sitesinde geçerli olmak üzere tüm Excalibur dizüstü bilgisayarlarda yüzde 10 indirim uygulanacak.

Casper, Excalibur dizüstü bilgisayarlarında Nisan ayına özel indirim kampanyası başlattı

Excalibur, bahara özel yeni kampanyasını duyurdu. Nisan ayının sonuna kadar sürecek kampanya dahilinde, Casper'ın web sitesinde geçerli olmak üzere tüm Excalibur dizüstü bilgisayarlarda yüzde 10 indirim uygulanacak.

Güç ve performans, hem oyuncular hem de profesyoneller için olmazsa olmazı oluşturuyor. Rekabet unsurlarının en üst düzeyde olduğu oyun dünyasında, rakiplerine karşı avantaj sağlamak isteyen birçok oyunseverin ya da üstün ve kaliteli çıktılar elde etmek isteyen profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun bilgisayarları kullanmaları önem taşıyor. Bu kapsamda Excalibur, Intel’in 14. Nesil işlemcisi dahil bir çok işlemcisi ve RTX 40 serisi NVIDIA ekran kartları ile kişiselleştirilebilen Excalibur laptoplarda indirim uyguluyor.

Kullanıcıların htiyaçlarına göre birçok konfigürasyon seçeneği sunan Excalibur, Nisan sonuna kadar yapılan alışverişlerde yüzde 10 indirim uyguluyor. Excalibur G911, G870 ve G770 gaming laptop modellerinde geçerli olan yüzde 10 indirim avantajı yalnızca Casper'ın web sitesinde geçerli.