CHIP okurları test etti!

Bir ürünü en iyi test edecek olan, kullananlardır dedik; 3 okurumuza 3 ayrı test yaptırdık!

CHIP okurları test etti!

Sizlerden birinin satın alacağınız bir sonraki NAS ürününü test edip izlenimlerini sizlere aktarmasını ister miydiniz?

CHIP'ten yine çok özel bir çalışma! Test merkezinin uzman editör yorumlarına ek olarak farklı ürünlere ihtiyaç duyan farklı kullanıcıları buluyor, onlara test merkezine gelen ürünleri gönderiyor ve izlenimlerini CHIP Online okurları ile paylaşmalarını istiyoruz.

Bu ay bu proje kapsamında konuğumuz NAS ürünleri. NAS konusunda Türkiye pazarındaki en iddialı ürünleri getiren firmalardan biri olan Synology ve disk alanında Türkiye'nin en çok bilinen markası WD desteği ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmada farklı alanlarda faaliyet gösteren üç kurum seçtik ve bu kurumların yetkililerine birer NAS ürünü gönderdik. Bir adet Synology DiskStation ve ikişer adet WD RED sabit disk gönderdiğimiz bu uzmanları bilerek yalnız bıraktık. Ürünleri kendilerinin kurmalarını ve çalıştırmalarını istedik. İşte bu uzmanlar, bu test maceralarını bu ay sizlerle paylaşıyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Kargo parası sorun olmayacaksa gönderin,hallederim :) İmece usulü gibi olmuş biraz.

Ofisimizde 5 sene önce NAS a geçiş yapmıştık, bence kullanıcı testi başarısız çünkü daha önce NAS kullanmamış kişilere yaptırılmış (NAS geçtim bunlar SAMBA bile kurmamış hatta windows ağında dosya paylaşım izinleri kurup paylaşmamışlar )boşuna okumak için vaktimi harcadım...

@03 Nis 2014 06:50 Kesinlikle haklisin. Nas alip USB ile baglamis adam harici disk gibi kullaniyor.

Güzel ürün ama pahali 700€ seviyesinde fiyati hdd olmadan 4 tane de 3TB hdd alinca 1300€-1400€ ya geliyor

chip derginin nisan sayısında bu testin tanıtım olduğu belirtilmiş. burada da içerikten tanıtım olduğu belli oluyor ancak tanıtım ibaresinin de yer alması daha adil olurdu.

nasıl olur da bir ürünü test eden üç ayrı insan tek bir olumsuz noktasını saptayamaz... viral, reklam vs vs

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir