Corel Geri Ödeme Kampanyası

Corel, Geri Ödeme Kampanyası düzenliyor! İşte ayrıntılar...

Corel'dan müthiş kampanya!

Corel Geri Ödeme Kampanyası, 4 Ağustos–30 Kasım 2014 tarihleri arasında satın alınan, CorelDRAW Graphics Suite X7 (kutu) için geçerlidir.

Eğer CorelDRAW Graphics Suite X3 veya daha öncesi sürümlere, Adobe Creative Suite CS4 veya sonrası Adobe Photoshop CS4 veya sonrası, Adobe Illustrator CS4 veya daha sonrası sürümlere sahipseniz bu kampanyadan yararlanmaya hak kazanmışsınız demektir. Aşağıdaki basit yönergeleri takip ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

www.corel.com/cashback linkinden bulacağınız formu 14 Aralık 2014 tarihine kadar eksiksiz doldurunuz. İhtiyacınız olan belgeler :

- CorelDRAW Graphics Suite X7 ürününü satın aldığınıza dair fatura. (Eti Bilgisayar veya Yurtiçi Yetkili Satıcısından alınmış olmalıdır.)

- CorelDRAW Graphics Suite X3 veya daha öncesi sürümlere, Adobe Creative Suite CS4 veya sonrası, Adobe Photoshop CS4 veya sonrası, Adobe Illustrator CS4 veya daha sonrası sürümlere sahip olduğunuzu kanıtlayacak giriş sayfası ekran görüntüsü.

10 gün içinde Corel tarafından başvuru formunuzun alındığına dair bir onay fişi email ile ve 28 gün içinde nakit iadeniz banka havalesiyle ve TL karşılığı ile tarafınıza gönderilecektir.

Satın alınan ürün sayısı ne olursa olsun her bir müşteri sadece 1 nakit iadesi (sadece 100 USD$) talep edebilir.

Söz konusu nakit iadesi Corel'in kendisi tarafından başvuru sahibine direkt olarak yapılacaktır ve bu işlemle ilgili olarak Eti Bilgisayar'ın herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Corel 100 USD Geri Ödeme Kampanyası Ek Şartları

CDGSX7IEDB koduna sahip ürün için geçerlidir. Öğrenci ve akademik sürümler, yükseltme sürümleri, abonelikler, deneme sürümleri vb. kampanya kapsamı dışındadır.

Corel, kayıp, eksik ve/veya hatalı doldurulmuş başvurular konusunda herhangi bir sorumluluk kesinlikle kabul etmez.

Corel gerekli gördüğü takdirde, önceden haber vermeksizin söz konusu kampanyayı bitirebilir, değişiklik yapabilir, veya alternatif üretebilir.

Konu hakkında sorularınız için : [email protected]

Okuyucu Yorumları