E3 2014'ten beklenenler!

Günleri sayan dev oyun fuarı E3'te hangi oyunları göreceğiz, devler hangi bombaları patlatacak?

E3 2014'ten beklenenler!

E3, rekabetin en yoğun yaşandığı tarihin en çılgın oyun şovlarından biridir. E3'te konsol alanında kıyasıya yarışan yeni Xbox One ve PlayStation 4 için yeni nesil oyunlar göreceğimizden şüphe yok. Ancak bunun yanında sanal gerçeklikle ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkmasını da bekliyoruz. En büyük beklentilerimiz arasında Valve'ın Steam Machine'ini çalışırken görmek de var.

E3, 10-12 Haziran tarihleri arasında Los Angeles'ta gerçekleşecek. İsterseniz şimdi gelin, E3'te bizi bekleyenlere şöyle bir göz gezdirelim.

Sony, sanal gerçeklikte iddialı

PlayStation 4 ile başarı kaydeden Sony, sanal gerçeklikte de gücünü göstermeye başladı. Sony'nin 9 Haziran'daki basın toplantısında Project Morpheus hakkında yeni bilgiler öğrenmemiz muhtemel. Sony'nin oyun platformu Playstation Now hakkında yeni haberler de alabiliriz.

Microsoft, "Game on" derse

Dedikodular doğru çıkarsa, 9 Haziran'daki Microsoft konferansında Ryse: Son of Rome'un devamı niteliğinde bir oyunla karşılaşabiliriz. Yeni bir Halo oyunu hakkında yeni bilgiler de bizlerle paylaşılabilir.

Major Nelson, blog'unda bu konferansın adının "Xbox: Game On" olacağını açıklamıştı. Bu isim, en bir - iki oyunla tanışacağımızın ipucunu veriyor. Oyunların yanında, Microsoft'un yeni eğlence modeli hakkında yeni bilgilere sahip olabiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

anlaşılan Microsoft sağlam gövde gösterisi yapacak....

Bir de Half Life devam deseler...

Ms git gide en iyisi olucak anlaşlan

crysis 4 çıkar mı acaba?

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
E3 2014'ten beklenenler!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir