En garip 7 simülasyon oyunu!

PC'nizde oynayacak sıradışı bir oyun arıyorsanız, işte sizin için akla zarar 7 oyun!

En garip 7 PC oyunu!

Simülasyon oyunları genellikle belirli bir kitleyi hedef aldıklarından bir çok oyuncu için can sıkıcı olabilirler. Bu yazımızda size tanıtacağımız simülasyonlar, belki bu kuralı bozmuyorlar ama bizce en azından bir göz gezdirmeye değerler. İşte PC'nizde oynayabileceğiniz en çılgın ve en garip 7 simülasyon oyunu.

Surgeon Simulator 2013

Surgeon Simulator, pek gerçekçi bir "ameliyat simülasyonu" oyunu değil. Oyunda ellerinizi kontrol etmeniz, bilerek zorlaştırılmış. Bu yüzden ameliyat sırasında hata yapma olasılığınız yüksek. Ancak, listemizdeki birçok simülasyondan daha eğlenceli. Üstelik Oculus Rift ve Razer Hydra desteğine de sahip.

Walk It Out (Wii)

Bir yürüme simülasyonu olan Walk It Out, evinden dışarı çıkmak istemeyenlere iyi bir alternatif sunuyor. Wii balance board, DDR mat veya WiiMote ile oynanabilen oyun sayesinde soğuk, karanlık ve ıslak dünyayı ziyaret etmenize artık gerek yok.

WoodCutter Simulator ve 4 oyun daha!

WoodCutter Simulator ve 4 oyun daha!

WoodCutter Simulator

Ağaçları kesin, seviye atlayın ve daha iyi kesme ekipmanı satın alın. Hayatınızdan memnun değilseniz ve kariyer değişikliği yapmayı planlıyorsanız, aradığınız şey bu oyunda olabilir.

Eurotruck Simulator

Yaşayan bir dünyanın bulunduğu oyunda tek göreviniz, tırınızı "A noktasından B noktasına" taşımak. Oyun, Oculus Rift'le de çalışıyor.

Toilet Tycoon

Oyunda tuvaletleri temizlemek dışında doğru stratejiler geliştirerek şehrin tuvaletlerini rakiplerinize kaptırmamanız gerekiyor. Muhteşem tuvaletler oluşturmaktan, rakipleriniz hakkında acımasızca dedikodular çıkarmaya birbirinden garip işlev, Toilet Tycoon'da mevcut.

Imagine: Babysitters

Imagine serileri, genç kızların hayal güçlerini kullanmalarını teşvik etmeyi amaçlıyor. Belki de gelmiş geçmiş en aptalca oyun serisinin bu ilginç üyesi ise sizi bir çocuk bakıcısı yapıyor. Oyunda sizi nelerin beklediğini bu videoda görebilirsiniz.

Tow Truck Simulator

Tow Truck Simulator aslında o kadar da saçma bir oyun değil. GTA 5'te de çekiciyle tamamlamanız gereken birkaç görev bulunuyordu. Göreviniz, bozulup veya kaza yapıp yolda kalan araçları zamanında çekerek kahraman olmak.

Okuyucu Yorumları