Eski Android'iniz için çok hızlı bir tarayıcı

Eski ve güçsüz bir Android cebiniz mi var? O zaman diğerlerini bırakın, bu uygulamayı deneyin!

Eski Android'lere özel...

Güncel uygulamaları çalıştırmakta zorlanan birkaç senelik Android cebinize yeni bir hayat vermeye ne dersiniz? Chrome, Firefox gibi donanımlı (veya ağır) web tarayıcıları eski Android'inizde hızlı çalışmıyorsa, çok hızlı bir alternatifiniz var: Naked Browser.

Tamamen ücretsiz olan Naked Browser, yüksek hızlıyla öne çıkıyor, üstelik sekme desteği, küçük uygulama boyutu gibi avantajları sayesinde kaynakları kısıtlı olan eski cebinize oldukça uygun. Tarayıcının GPS desteğinin olmaması gibi birkaç ufak eksiği de var, ancak bunlar sunduklarına kıyasla gözardı edilebilir.

Tarayıcıyı yükledikten sonra kullanmaya başlamak için bir web adresi yazmaya başlayın. Adresin siz yazmaya başladıktan sonra uygun olarak tamamlandığını göreceksiniz. Yeni bir sekme açmak için ekranın sağ üst köşesindeki yeşil "+" simgesine dokunmalısınız. Etkin sekmeyi kapatmak isterseniz, sekmeye bir kez dokunmanız yeterli.

Naked, 512MB RAM'li bir cepte bile çok sayıda sekmeyi rahatlıkla çalıştırabiliyor. Bunun yanında herhangi bir çökme durumu halinde sekmelerinizi geri yükleyebiliyorsunuz. Naked Browser, siteleri masaüstü görünümünde açmak, bağlantıları arka planda açmak, resimleri engellemek gibi işlevlere de sahip. Sadece 114KB boyutundaki tarayıcı, yaklaşık 50MB'lık mobil Chrome'dan çok daha hafif.

Sadece 4 izinle çalışan ücretsiz Naked Browser'ı denemek istiyorsanız, Google Play'den hemen cebinize yükleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları