Facebook 4 Nisan'da ne tanıtacak?

Facebook, 4 Nisan'da Android'le ilgili bir şeyler patlatmaya hazırlanıyor! İşte ihtimaller...

Facebook 4 Nisan'da ne tanıtacak?

Facebook'un 4 Nisan'da düzenlenecek "New Home on Android" adlı bir etkinlik için medyaya dağıttığı davetiyeler, sosyal canavarın bir "Facebook telefonu" tanıtacağı iddialarının yeniden alevlenmesine yol açtı.

Etkinlikte Facebook'lu bir cep mi, yoksa yeni bir Facebook uygulamasının mı tanıtılacağı şimdilik bilinmiyor. TechCrunch ise bir tür Facebook telefonu ile karşılaşacağımızdan emin. Sitenin raporlarına göre tanıtılacak cihaz, Android'in Facebook işlevleriyle "derin bir biçimde bütünleşmiş" sürümün kullanan bir HTC cep olacak. Site, telefonda Android'in yepyeni bir sürümünün kullanılmayacağını, daha çok Facebook ile bütünleşik bir işletim sistemiyle karşılaşacağımızı söylüyor.

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, yaklaşık iki ay önce bir Facebook cebinin şirkete herhangi bir kazanç sağlamayacağını söylemişti. Sosyal devin 4 Nisan'da karşımıza neyle çıkacağını biz de merakla bekliyoruz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Facebook'un android uygulamasında yapılacak olan bir güncelleme veya yenilik. Kesinlikle bir facebook telefonu olduğunu düşünmüyorum.

Android cihazlarda facebook uygulamasını kullananların facebook anasayfaları yeni tasarıma geçirilebilir. Önceki facebook etkinliklerinde yeni facebook anasayfası tanıtılmıştı.

Android uygulamasını yenileyene kadar, Kendi ortağı olan Windows Phone'a orijinal uygulamasını çıkartsa ya bu Facebook.

Bok bi facebok uygulaması var androide bi video atılmıyor hatalardan

Yıllardır android için düzgün bi uygulama yapamadı beceriksizler...

Once adamakilli bi facebook uygulamasi yapsin android icin ondan sonra bombayi patlatsin, surekli donan, hata vereb uygulamadan biktirdilar kullanicilari

Sizde o zaman. Apple geçin rahat edin. İphone en iyisi stabil çalışıyor sorun çıkarmıyor video resim içerik herşeyi at.

hahah aypon yandaşları burada. android te facebook uygulamasına ihtiyac yok giriyosun internetten babalar gibi facebooku açıyosun tüm vidyolar resimler hepsini izleyebiliyosun.. Uygulamasını napim :) haa tabi ios için sıkıntı flash desteği yok tu değil mi? tüh tüh .. siz uygulamalara bağımlı kalın :))

ilk doğru düzgün facebook uygulaması yapsınlar da..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir