Facebook hesabı nasıl silinir?

Facebook hesabı nasıl silinir; nasıl dondurulur? Peki geri dönmek mümkün mü? İşte Facebook hesabını silmenin yolu...

  • Cenk Atlı
Facebook hesabınızı silmenin yolu

Facebook, arkadaşlarınızla veya tanıdıklarınızla iletişim halinde olmanın en işlevsel ve kolay yollarından birini sunsa da, sosyal ağ aslında birçok kullanıcı için o kadar da güllük gülistanlık bir platform değil.

Sosyal ağ bilindiği gibi gelirlerinin bir kısmını kullanıcılarının profillerinde paylaştıkları bilgileri ya da gönderileri çeşitli biçimlerde kullanarak elde ediyor. Siz daha fazla şey paylaştıkça Facebook da size özel reklamları daha etkili bir biçimde göstermenin bir yolunu bulmuş oluyor. Sistem bünyesindeki dahili yazılım gönderilerinizi okuyor, bunların ne hakkında olduğunu tespit ediyor ve karşınıza ilgi duyabileceğiniz şeyler hakkındaki reklamları getiriyor.

Belki de Facebook'ta gereğinden fazla zaman geçiriyorsunuz ve bu zamanı tamamen boşa harcadığınızı düşünüyorsunuz. İşin kötüsü, kendinizi telefonunuzda Facebook uygulamasına bakmaktan ve PC'nizin başında işinizi yaparken Facebook'u ziyaret etmekten alıkoyamıyorsunuz. O halde çözüm, hesabınızı dondurmaktan veya belki de Facebook hesabını silmekten geçiyor.

Facebook'a kaydolan ilk 10 kişi...

Facebook hesabınızı dondurmakta veya tamamen yok etmekte kararlıysanız, aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli. İlk adımlarda, aslında bir ön hazırlıktan ve karar verme aşamasından bahsedeceğiz. Facebook hesabınızı silmek için aceleniz varsa, Facebook hesabı nasıl silinir diyorsanız, doğrudan yedinci adıma geçebilirsiniz...

Facebook'u hayatınızdan silmeye giden yolu açan birçok neden olabilir. Bu her ne ise acele bir karar vermeden önce bunu iyice ölçüp tarttığınızdan emin olun. Hesabınızı devre dışı bırakıp silmeden önce aslında atmanız gereken ilk adım bunun gerçekten doğru bir karar olduğundan emin olmak. Zira sıradaki adımları uygulamanızın ardından artık geri dönüşü yok; Facebook kalıcı hesap silme işleminde pişmanlık fayda etmeyecek.

1. İşe arkadaş listesiyle başlayın

Arkadaş listenizdeki bazı kişilerle aranıza bir mesafe koymak istiyorsanız onları engelleyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda gönderileriniz göremezler, sizi bir gönderide etiketleyemezler ya da sizinle sohbet edemezler. Ayrıca arkadaşlarınızın size musallat olan etkinlik ve uygulama davetiyelerini de engelleyebilirsiniz. Kısacası, bazı engellemeler yaparak haber akışınızı biraz daha huzurlu bir hale getirmek mümkün.

Instagram hesabı nasıl kapatılır; nasıl dondurulur?

Sizin için bir anlamı olmayan gönderileri haber akışınızdan çıkarmak için sayfanın en üst-sağ tarafındaki aşağıya doğru bakan oku tıklayın. Daha sonra da önce 'Ayarlar'a, ardından 'Engelleme'ye tıklayın. 'Kullanıcıları engelle' çubuğuna engellemek istediğiniz kişinin adını yazın. O kişiyi bulduğunuzda 'Engelle' seçeneğine tıklayın.

2. Sosyal ağdaki hayatınızı yedekleyin

Facebook'la aranızdaki, tutkulu olduğu kadar çalkantılı da olan ilişki artık tamamen kopma noktasına geldiyse iki seçeneğiniz var: hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak ya da onu kalıcı olarak silmek.

Hangisini seçerseniz seçin, bunu gerçekleştirmeden önce bütün verilerinizin bir yedeğini almak iyi bir fikir olabilir. Zira her şeye rağmen bazı yaşanmışlıklarınızı hatırlamak isteyebilirsiniz.

Fotoğraflarla Facebook ofisleri...

3. Sizin için önemli olan şeyleri koruyun

Facebook'un ana sayfasında en üst-sağda yer alan oka tıklayın. 'Ayarlar'a tıkladığınızda açılan sayfadaki listenin en altında yer alan 'Facebook verilerinin kopyasını indir'e ve ardından 'Arşivimi Başlat' tuşuna tıklayın.

4. Hesabınızı devre dışı bırakın

Devre dışı bırakma işlemi bilgilerinizin büyük bir kısmını Facebook'tan kaldırır fakat yine de size bir geri dönme şansı da verir.

En üst-sağdaki oka tıklayın. Ardından 'Güvenlik Ayarları' sayfasına gidin ve 'Hesabını Dondur'u seçin.

5. Emin misiniz?

Facebook bu noktada kurnazca bir hamle yaparak karşınıza arkadaşlarınızın yüzünü gösteren fotoğraflar çıkaracak ve sizi özleyeceklerini söyleyecek. Ayrıca neden Facebook'tan ayrılmak istediğinizi de açıklamanızı bekleyecek.

Bu duygusal ayrılık anında fikrinizi değiştirmeyip sonuna kadar gitmeyi başarabilirseniz soruya cevap verip 'Onayla'ya tıklamanız yeterli. Sonrasında da köprüleri tamamen yakmak için 'E-posta'yı devre dışı bırak'ı işaretleyin.

Birbirinden komik Facebook aksesuarları...

6. Fikrinizi değiştirirseniz...

Bir süre sonra dayanamayıp fikrinizi değiştirmeye karar verirseniz hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Facebook'un sitesine gidin ve daha önce kullandığınız e-posta adresini ve şifrenizle oturum açın.

Bu bilgilerinizi unuttuysanız, 'Şifremi unuttum'a tıklayın. Yalnızca e-posta adresinizi yazarsanız Facebook şifrenizi reset'lemenizde size yardımcı olacaktır.

7. Facebook hesabını kalıcı olarak silmek

Kesin bir ayrılığın vakti geldiyse, Facebook hesabınızı tamamen silmek için gereken cesur adımı atmanız gerek. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın. Şimdi Facebook sayfanızın sağ üstündeki kilit simgesine tıklayın. Açılan menüden Ayarlar'a tıklayın.

Sol sütundan ikinci sırada bulunan Güvenlik seçeneğine tıklayın. Şimdi "Hesabımı dondur" bağlantısına tıklayın. 

aaa

Yaptığınız işlemleri onaylamanızı isteyen sayfayı geçin. Facebook'u terk etme nedeninizi seçtikten sonra, en aşağıda bulunan "Dondur" düğmesine tıklayın.

ss

Facebook hesabınızı devre dışı bıraktınız. Ancak amacınız, hesabınızı tamamen silmek ise, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak "Hesabımı sil" düğmesine tıklayın.

https://www.facebook.com/help/delete_account

Sil'e tıkladıktan sonra hesabınız bir daha geri getirilmeyecek biçimde silinecek, Facebook hesabınız tamamen silinecek.. Fakat Facebook'un, sizin de sosyal ağa katılırken kabul ettiğiniz şartlar ve koşullar metninde sunduğu bilgilere göre hesabınızın tamamen silinmesi 90 günü bulabiliyor.

8. Etiketlerinizi kaldırın

Bu sürecin 90 güne kadar uzamasının nedenlerinden biri bunun aslında bazı karmaşık işlemleri de gerektirmesi. Bilindiği gibi, Facebook'un en kullanışlı özelliklerinden birisi kullanıcıların fotoğraflarına arkadaşlarının isim etiketlerini ekleyebilmeleri.

Facebook hesabınızı sildiğinizde, sosyal ağ bütün bu etiketlerinizin tamamen kaldırıldığından emin olmak için titiz bir çalışma yürütüyor.

9. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin

Bu süreci hızlandırmak için bazı arkadaşlarınıza konuyla ilgili e-posta göndermek ve sizin için bazı iyilikler yapmalarını rica etmek iyi bir fikir olabilir. Bu noktada onlardan sizin adınızı ya da görüntünüzü içeren bütün gönderileri ya da fotoğrafları silmelerini isteyebilirsiniz.

Facebook otomatik olarak muhtemelen bütün bu kaldırma işlemlerini yerine getirecektir fakat arkadaşlarınız da bu süreci biraz daha kolaylaştırabilir.

Facebook Messenger içerisindeki gizli oyun...

10. Android cihazınızdan Facebook silmek

Hesabınızı silmenizin ardından, mobil cihazınızdaki Facebook uygulamasını tutmanın da bir anlamı yok. Android cihazınızda Ayarlar menüsüne ulaşın. Uygulamalar bölümünden Facebook'u bulduğunuzda ona dokunun, ardından 'Kaldır'ı seçin.

11. Apple cihazınızdan Facebook silmek

Bir Apple cihazında bütün uygulamaların simgelerini görebileceğiniz ana ekrana gidin. Facebook uygulamasını bulun ve bu simgeye basılı tutarak parmağınızı aşağı doğru kaydırın.

Bütün simgeler hafifçe sallanmaya başlayacak ve kendi köşelerinde kırmızı çarpı işaretleri gösterecek. Tekrar dokunun ve ekranda beliren komutu kabul edin.

12. Peki ya fikriniz değiştiyse?

Pişman olup Facebook'a geri dönmek için Mark Zuckerberg'e bir "beni affet" mektubu yazmanıza gerek yok. Sosyal ağ böyle durumlar için size 14 günlük bir zaman dilimi tanıyor. Her şeyin eskisi gibi olması için, Facebook'a gidip oturum açabilir ve hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Fakat unutmayın, hesabınız tam anlamıyla ortadan kalkana kadar yalnızca 14 gününüz var.

13. Rüyalarda değil başka mecralarda buluşun

Bütün olumsuzluklarına rağmen, Facebook'un arkadaşlarınızla iletişimde olmak adına hayatınızda önemli bir boşluğu doldurduğunu zamanla fark edeceksiniz. Dolayısıyla Facebook'a geri dönmeden, uzaktaki arkadaşlarınız ve akrabalarınızla görüşmenin başka yollarını bulmanız gerekecek. Buluşmalar ayarlamak, telefonla konuşmak, e-posta, WhatsApp ya da Twitter üzerinden yazışmak bunlardan ilk akla gelenleri.

Okuyucu Yorumları

Toplam 96 Yorum

Başlığı görünce Facebook kapanıyor zannettim.

@15 Nisan 2016 07:46 Yanıltan kim?

facebook zırvalığı her telefondan kalkmıyor? maxiplus5 devreden çıkarttırıyor kaldırtmıyor?

@15 Nisan 2016 14:08 telefonda sorun olmasın? kaldırtmıyor diye bişi yolamaz yok öyle bir dünya kesinlikle siliniyordur bir şekilde

geçen yıl martta hesabımı sildim çok rahatım :D

root yaparsanız facebook uygulamasınıda kaldırabilirsiniz

@18 Nisan 2016 15:29 kardeş root ne oluyor? facebook'u kalıcı olarak silmek için şart mı androitte?

@18 Haziran 2016 23:21 root başka bir olay

Hadi chip in başlattığı bu seferberlik ile herkes facebook hesabını kapatsın ve sokaklara çıkıp gerçek arkadaşlarla gerçek bulaşmalar yapsın. Sanal dünyanın esiri olup sosyopat olmayalım. Sayın Chip bu hamlenizi destekliyor ve bende hemen ailemle konuşup tüm hesaplarımızı sizin öncülüğünüzde kapattırıyorum. Sağolun.

@19 Nisan 2016 12:04 Dalga mı geçiyorsun gerçekten bunu yapacakmısın anlayamadım :) Dalga geçiyorsan dalga geçilecek bir şey olmadığı açık. Facebook hesabını silmek isteyen varsa siler. İster kalıcı olarak siler istersede dondurur canı sıkılınca tekrar açar. Facebook hesap silme işini toplumsal bir olaymış gibi anlatmaya gerek yok. yanlış mıyım??

@18 Haziran 2016 19:46 facebook hesap silme mevzusunu derinleesine irdelemişsiniz

ilk adımı sen at chip, kendi facebook sayfanı sil, öyle kuru kuru makale ile olmuyor, icraatını göster

@19 Nisan 2016 14:55 iyi de facebook hesabınızı silin dememiş ki adamlar hatta silmek için iyi düşünün emin olun bile anlatmışlar hesabını silmek isteyen biri varsa ne yapılması gerektiğini söylüyolar

@18 Haziran 2016 23:18 üstteki cevaba ben de katılıyorum sırf eleştirmek için eleştirmiş bu arkadaş. chip facebook hesabı nasıl silinir diyen insanlara yol gösteriyor diye neden suçlu olsun? ne güzel işte bir sürü insan var ki bu kadar yorum var merak eden facebook hesap silme nasıl yapılıyor diye. yazar arkadaş takmasın bu gibi sivrilikleri

Doğum günümde kapatmıştım, insan gerçekten rahatlıyor artık Haber Kaynağı'nı karıştırmak, bir şeyler Like'lamak veya yorumlamak zorunda olmadan. Bu rahatlık bana en büyük doğum günü hediyelerinden biri oldu.

@19 Nisan 2016 21:57 3 sene önce kız arkadaşımdan ayrılınca depresyona girip ben de kapatmıştım facebook hesabımı. sonra açtım tekrar tabi :D ergenmişim o zamanlar.. :D

Daha yeni Facebook hesabımı sildim ve aşırı rahatım artık. Şiddetle tavsiye edilir :D

Pişman olurda facebook hesabımızı silmekten vazgeçersek diye 90 gün süre koymuşlar. kesin bir sürü insan vazgeçiyordur. adamların 1 milyardan fazla üyesi var, yine de hesabı kapattırmamak için ellerinden geleni yapıyolar

@03 Haziran 2016 00:20 söylediğin tam bir oksimoron örneği. bu kadar çok üyesi varken neden giden bir kaç kişiyi umursasınlar? ha tabi ki umursadığı kullanıcılar kesinlikle belirlenmiştir. örneğin facebook içerisindeki reklamlara daha sık tıklayarak şirkete gelir ürettiren kişiler olabilir. ki facebook'un reklam hedeflemeleri içerisinde tıklama ihtimali en yüksek olan kişilere reklam gösterebilme gibi özellikler de var. o yüzden facebook hesap silme kaygısında değil hiçbir kullanıcısının..

Devre dışı bırakınca yani hesabı dondurma işlemini yapınca mesajlaşma özelliği kullanılabiliyor mu? Zira facebook'u yanlızca mesajlaşmak için kullanıyorum

@03 Haziran 2016 00:26 kullanılamıyor olması lazım hesabı sildikten sonra

@04 Haziran 2016 13:45 hesabını silersen kullanamazsın messenger uygulmasını ama tekrar açman etkinleştirmen lazım

hesabımızın tamamen silindiğine açıkçası inanmak çok güç. facebook mutlaka bu verileri bir yerlere kaydediyor ve kullanıyor yani hesabınız kapanabilir ama o güne kadar yaptıklarınız kayıt altında tutuluyordur

@03 Haziran 2016 12:08 facebook hiç bir kullanıcı verisini silmiyor. neden silsin ki? bilişim çağında veri = para. siler mi hiç

@18 Haziran 2016 18:12 her iki tespite de katılıyorum. hesabınızı silseniz de facebook bilgilerinizi saklayacak veri tabanında o yüzden en fazla arkadaş ağınızdaki insanlar için var olmuyor oluyorsunuz artık (cümle birqz düşük oldu ama idare ediverin artık)

@18 Haziran 2016 18:12 aynen hesap silmekle bilgiler silinmiş olmuyor

Hayatımız Fecebook olmuş. Hadi hesabımı sildim diyelim. İlgilendiğim etkinlikler paylaşımları sadece Facebook'dan yapıyor. İş ilanları bile Face'den verillir oldu yahu. Facebook bırakılmaz.

@03 Haziran 2016 12:10 Şuanki işimi Facebook reklamından buldum.

İnsanın cidden bazen facebook'u kapatayım gitsin diyesi geliyor ama yeni dünyada bu kadar hayata erişim varken boşlukta kalırmış hissi yaratıyor. Teknolojiyi sevdiğim için de birçok arkadaşım nasıl kapatırım facebook'u diye soruyordu buraya link veririm artık kihkih

@03 Haziran 2016 13:58 google'a yazsınlar facebook hesabı nasıl silinir diye gelsinler internet bağlatmamışlar mı kardeş? ki çok saçma olurdu internetleri yoksa feyse nasıl giricekler. beynim yandı

@18 Haziran 2016 23:27 facebook kapatma yacaksan niye geldin yazının başlığı facebook hesabı nasıl silinir görmüyor musun hayret bişi

Hesabı sildim daha da etkinleştirmem 14 gün önemli değil :) Yerine twitter daha iyi en azından kısa ve güzel yazıları okuyabiliyoruz

sahiden facete gereğinden falza zaman harcanıyor ya zaman yönetimine tepki olarak yazmışlar siteyi

@04 Haziran 2016 13:50 ahahaha güldüm

mobil uygulamadan nasıl siliniyor hesap?

facesiz yaşayamıyorum

@04 Haziran 2016 18:26 aynen rahat 1 saatim var mobil ve laptop olmak üzere her gün

mesajlarda isim siyah birde foto gözükmüyorsa bilinki o arkadaşınız facebookunu kapatmıştır

@04 Haziran 2016 19:44 Tlf numaramla yeni fesbuk 14gün sonramı aça bilirım?

reklamlardan bıktım artık ya ben de silecem hesabımı sonunda reklamdan başka ibşi yok feedde

saçma sapan videoları gözümüze sokanlardan bıktığım için kapadım bende

@08 Haziran 2016 16:01 facebookun ne suçu var. adamı engelle görmek istemiyorsan hesabı silmene gerek yok bunu da mı biz söyleyek yaaaa

bu çok iyi oldu eywallah

silin gitsin kapatın

dileyen arkadaşlara uygun fiyata facebook hesap silme hizmeti verilir xD

Bırakınız silsinler, bırakınız kapatsınlar..

facebook hesabımı silmek istiyordum tam denk geldi

uygulamadan nasıl sileceğiz hesabı

peki facebook hesabı nasıl donduruluyor? silmek istiyorum bir süre kapatmak istiyorum sonra belki tekrar açarım

facebook hesap silme işlemini yakında kaldırırsa şaşırmam

@18 Haziran 2016 18:03 o neden? neden kaldırsın isteyen siler

admin facebook'la duygusal ilişki kurmuş sanırım ;) facebook hesabımı silmek istiyorum diyorsanız silin kurtulun bu kadar düşüncek bişi yok...........

facebook kapatma işlemi neden bu kadar zor??????

@18 Haziran 2016 18:33 istemiyor çünkü facebook hesabınızı silmenizi çok basit

operada nasıl sileceğiz lütfen cevap verinn

özet geçiyorm beyler; ayarlar > güvenlik > hesabını dondur > dondur bişey diil :D

facebooktaki hesabımı silmeyi son bi kaç aydır düşünüyodum. video ve yorum etiketlemelerinden sıkıldım facebook hesabımı sildim sonunda. :D

hesabınızı kalıcı olarak silecekseniz yazıda da söylendiği gibi mutlaka yedek alın arkadaşlar sonra pişman oluyorsunuz

@18 Haziran 2016 19:57 ben bu hatayı yaptım. facebook hesabımı sildim ama yedek almadım daha sonra başım derde girdi (uzun mesele...) burada kanıt olabilecek konuşmalar vardı hepsi uçup gitmişti neyse sonra ucuz kurtuldum. siz siz olun hesabınızı silmeden önce yedek alın arkadaşa katıylıroumd

facesiz yaşayamıyorum ya günümün yarısı hatun stalk'lamakla geçiyor. değil hesabımı silmek 2 gün ayrı kalamam

Ben eski facebook hesabımı kurtarmam gerekiyor hesabımı sileli beş 6 ay oldu yeniden etkinleştirmem lazım nasıl yapacağım konusunda bilgisi olan var mı yoksa artık çok mu geç??????? Silmez olaydım ya yedek hesap var diye güvendim sildim kalıcı şekilde çok önemlimesajlaşmlar vardı o hespata....

facebook hesabımı silmeyi istiyodum ama sürekli dondurup duruyodum çekindiğimden. sildikten sonra kafam rahatladı :D

facebook hesabı nasıl silinir sorusunun cevabı bu yazıda var ama facebook bağımlılığından nasıl kurtulunur sorusunun cevabı yok işte

@19 Haziran 2016 00:49 kurtulamazsın kurtulmak istiyorsan hesabını silecen

facebook silme dediğin nedir ki gülüm ben senin için tweet atmayı göze aldım...

siz hesabınızı silseniz ne olacak herifler çılgın bir şekilde büyüyorlar

@22 Haziran 2016 11:05 ne alaka şimdi

hiçbir şekilde silinmiyor bilgiler videolar fotolar vs. vs. hepsi tutuuyor databaselerde hesap silmekle olmuyor

arkadaşlar alttarafı bir hesap silinecek amma büyütmşsünüz ya sosyal medyasız yaşayamıyor musunuz anlamıyorum bu yeni nesili benim de yaşım geçkin değil 29 yaşındayım facebooksuz twittersız yaşayabiliyorum yani nedir derdiniz rahat mı batıyor nedir

Bir sosyal medyacı olarak yazıya şiddetle karşı çıkıyorum! Silmeyin hesaplarınızı, biz de ekmeğimizden olmayalım. Herhangi bir sebepten memnun değilseniz Facebook'ta gördüklerinizden, size gösterilen içeriği özelleştirebilmek için yapabileceğiniz bir sürü şey var. Azcık araştırırsanız kolayca ulaşabilirsiniz neyi nasıl yapacağınıza dair yönlendirmeleri. En basitinden size sürekli reklam gösteren bir reklamveren varsa, hemen sponsorlu içeriğin sağ üst köşesinden engellenebiliyor. Silmeyin ulen!

ben de silicem silicem diyorum silemiyorum

Android'te uygulama üzerinden nasıl siliniyor facebook hesabı? uygulamayı sormuyorum hesabı silmeyi soruyorum

Ergenlerin en büyük derdi facebook hesaplarını silmek.

"Facebook hesabınızı sildiğinizde, sosyal ağ bütün bu etiketlerinizin tamamen kaldırıldığından emin olmak için titiz bir çalışma yürütüyor." etiketlendiğimiz fotoğrafların kaldırılmasını talep edebiliyormuyuz?

@26 Temmuz 2016 15:47 bilmiyorum

facebook modası geçmek bilmedi birtürlü zamanında facebooktan çıkanlar pişman olup geri dönmüştür

facebook instagramı satın almıştı

en iyi facebook hesap silme türkçe anlatım. teşekkürler

facebook hesap silme işlemi deveye hendek atlamaktan beter yahvvv

facebook hesap silme güncel mi?

@29 Ağustos 2016 21:30 tarihi görmüyor musun?

@01 Ekim 2016 21:06 görememiş anlaşılan :D

bende facebook hesap silme yi düşünoyurm

whatsapp artık facebookla telefon numarası ve sohbet kayıtlarını paylaşacak olması olayı başka bir boyuta taşıdı facebook hesap silmek yeterli olmayacak resmen bir defa bilgilerinizi alınca bırakmıyorlar peşinizi heryerden bilgi topluyolar siz istediğiniz kadar facebook hesap silme ile uğraşın arkadaşlar facebook hesabı nasıl silinir diye sormak kendinizle ilgili yerine bu kadar bilgiyi neden paylaşıyorum bu platformlarla diye düşünün benden siz ebir tavsiye..........

güncel facebook hesap silme anlatımı bu olmuş çünkü geçen zamanda facebookun görüntüsü çok değişti butonların yerleri de değişti menülerle birliktel

yazı çok uzun olmuş hepsini okuyunca kapatmaktan vazgeçtim :D duygusal bir yazı

@29 Eylül 2016 00:49 he valla ben de üşenmedim tüm yorumları okudum işşsiz gibi

facebook kapatma benim de düşündüğüm bir iş. zaten instagram twitter da kullanmıyorum bir whatsapp kalıyor geriye whatsapp da kapatılmaz :D

topluca siliyoruz hesaplarımızı en üstteki yorumu atan vatandaş başlasın sırayla silinir

facebook hesabınızı silmiyor tamamen hesap silme diye bir şey yok yaptığımzı testler sonucunda silinmediğini gördük boşuna hesabımı silecem nasıl silinir diye sormayın

etiketleri silin denmiş etiketlendiğimiz resimleri kaldırmassak silinmiyor mu hesabımız? tagleri kaldırmadan silinmiyorsa çok saçma değil mi yahu? ben mi uğraşıcam facebook hesabı silsin

insanlar neden bu kadar düşünüyor facebook kapatma için silecekseniz silin hesabınızı olsun bitsin ayrıca yazı facebook tarafından yazılmış gibi silmeyelim diye sorgulatıyor :D

facebook hesap silme bir işe yaramaz adamlar heryerden takip eder çünkü facebook instagram &whatsappın da sahibi ki bu üçünden en az 1 tanesini kullanmayan kimse yok herkesin ya facebook ya instagram ya da whatsappı var whatsapp zaten olmazsa olmaz üçüne aynı anda sahip olan kişi sayısı çok yüksek. siz istediğiniz kadar facebook hesabı nasıl silinir diyin bir yerden kaçsanız diğer yerden yakalar adamlar olaya bu açıdan yaklaşmak lazım facebook kapatmak yeterli olmaz tabi ki sırf canı sıkılan da

Facebook hesabı nasıl silinir? başlıklı bir yazıda bu kadar çok yorum olması? Arkadaşlar neyi tartıştınız ki bu kadar, onu bi' anlayabilsem? Facebook hesap silme nasıl oluyor diye tutturmuş gidiyorsunuz hiç mi eliniz ayağınız yok bu kadar vakit geçirdiğiniz bir platformda hesap kapatma nasıl yapılıyor bilmiyor musunuz? Garip..

@12 Ekim 2016 18:01 herkes her şeyi bilmek zorunda değil ki sorulabilir Facebook hesabı Nasıl silinir diye

Facebook fazla hesap nasıl silinir taktir goolge fazla hesapları sil

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost