Galaxy Note 5'in çıkış tarihi belli oldu gibi

Samsung'un beklenen ürününün çıkışını ertelemesi, Galaxy Note 5'in büyük sırrını ortaya çıkardı!

Galaxy Note 5'in çıkış tarihi belli oldu gibi!

Samsung'un ödeme sistemi Samsung Pay'in çıkışının ertelenmesiyle birlikte çok değerli bir bilgi ortaya çıktı: Galaxy Note 5'in üç ay erken gelmesi mümkün.

Bloomberg'in haberine göre Samsung Pay'in kullanıma sunulması, Temmuz ayından Eylül'e ertelendi. Bu sırada Samsung yöneticisi Rhee In Jong'un Samsung Pay'in bir sonraki üst seviye cihazla birlikte geleceğini söylemesi, Galaxy Note 5 ve Samsung Pay'in IFA 2015'te gelebileceğinin işareti oldu.

Samsung Pay'in ertelenmesi üzücü bir gelişme olsa da bu gelişmeler, Samsung Pay'le birlikte heyecan verici tanıtımların yapılacağını gösteriyor. Bu arada Android'in mobil ödeme işlevi Android Pay, Google'a göre "yakında" gelecek. Bu durumda Samsung Pay'e ihtiyaç kalmayabilir.

Samsung Pay ve Android Pay, Apple'ın NFC yongasıyla gelen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'undaki Apple Pay işlevine güçlü bir rakip olmayı amaçlıyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Boşverin en iyisi orjinal pay paypal :)

Rezilsinn samsung s5 kullanicisi olarak hic memnun degilim bir daha alnam ne destegi cihazlarinin arkasinda durmuyor cok pismanim saticam telefonu Apple yada Windows duşunuyorum androidde bozdu simdide Android muffin cikcakmis isterse muzaffer cikca samsung yine vermez guncellemeyi sikayet ede ede 5.0 zor verdi .

Daha Note 4 un tadina varamadan Note 5

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir