Galaxy S5 bu ay Android 4.4.3'ü alabilir!

Samsung'tan sızdırılan bir belge, Galaxy S5 ve S4'ün Android 4.4.3 güncellemesi müjdesini veriyor!

Galaxy S5 bu ay, S4 önümüzdeki ay güncellenebilir!

Sızan belgeler, Samsung Galaxy S5'in bu ay içinde Android 4.4.3 güncellemesini alacağını, Galaxy S4'ün ise aynı güncellemeye önümüzdeki ay kavuşacağını gösterdi.

Android'in sonu güncellemesi 4.4.3, büyük bir yenilikle gelmiyor. Çoğunlukla hata onarımları içeren yeni sürüm, numara çeviriciyi yenilese de Samsung, çeviricisini TouchWiz ile kişiselleştirdiğinden bu yenilik Galaxy S5 ve S4'ü pek ilgilendirmiyor.

Google Nexus ve Motorola cihazlarına bu ayın başında dağıtılmaya başlanan Android 4.4.3, sızan belgeye göre Samsung'un amiral gemisi telefonu Galaxy S5'e bu ay sunulacak. Android Geeks'in ortaya çıkardığı belgede Galaxy S5'in SM-G900F ve SM-G900H modelleri için güncellemenin "tamamlandığı" bilgisi yer alıyor. Galaxy S4'ün GT-I9506 modeli için ise "final test" ibaresi kullanılmış.

Sızıntının sahibi Android Geeks, tarihlerin doğru gibi göründüğünü, ancak belgenin ismini açıklamayan bir kaynaktan geldiğini ve ona dikkatle yaklaşmanın yerinde olacağını söylüyor. Ancak sızan belgenin, daha önce Samsung'tan sızan belgelere benzerlik taşıması, güncellemeye günler kaldığını gösteriyor olabilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

@16 Haz 2014 15:43 s3 e 4.4.2 bile yok neyin kafasındasın sen 4.4.3 istiyor bide..

@16 Haz 2014 15:43 kardeşim bir bitmediniz haa! Hiç düşünmüyor musunuz bu telefon güncellemeyi kaldırır mı diye? Adam yollayacak telefonun affedersiniz içine edecek sonra da yok bu samsung yok mu güncellemelre telefonları yavaşlatıyor. Gayet kararlı işte telefonun ne güncellemesi istiyorsun? iPhone 4'lere ios7lerele olan mı olsun illa?

3 gün geriden geldi haber.teşekkürler

s4 unde alacagi son guncelleme olur bu sonrasi malum tugla

@16 Haz 2014 17:40 daha 1 senesi daha var. ;)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir