Galaxy S8'in Kamera Sayısı İkiye Çıkabilir!

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S8, bahtsız Note 7'nin bu özelliğiyle ve fazlasıyla gelebilir!

Galaxy S8, Note 7 özellikleriyle geliyor

Samsung, yeni iddialara göre Galaxy S8'e bir iris tarayıcısı ve çift lensli kamera eklemeyi planlıyor. Bunların sizi şaşırtmadığının farkındayız; çünkü bu tür dedikoduları daha önce de duymuştuk. Ancak iddiaların farklı kaynaklardan gelmeye devam etmesi, işlevlerin gerçeğe dönüşme ihtimalini biraz daha kuvvetlendirdi.

İddianın kaynağı, bu kez Korea Herald ile konuşan ismi açıklanmayan bir parça sağlayıcısı. Çift kameranın iPhone 7 Plus ve LG G5 gibi yeni telefonlarda kendine yer edinmeye başladığını biliyoruz; bu yüzden aynı özelliğin Galaxy S8'e gelmesi Samsung'un rekabette geride kalmamasını sağlayacak.

İris tarayıcısı, Samsung'un talihsiz telefonu Galaxy Note 7'yle gelmişti ve telefonun öldürülmesiyle birlikte ortadan kalkmıştı. Bu yüzden firmanın aynı özelliği yeni telefonuna eklemek istemesi kulağa inanılır geliyor. Dahası Samsung, iris tarama teknolojisini yeni amiral gemisiyle tam anlamıyla vitrine çıkarma fırsatı bulabilir.

Yeni dedikoduların gerçeğe dönüşme ihtimali var, ancak bunu görebilmek için muhtemelen Şubat 2017'yi beklememiz gerekecek. Beklemeyenler için önerimiz, Google'ın yeni Pixel'lerini gözden geçirmeleri.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

O telefon da yanacak!!! Programlar isidiyir telefonu. Samsung sorunu cozmeden baska telefon cikarmasin yoksa bu sefer batar gider.

yanisi su, samsung note da ki yeniliklerini S8 e ekleyip baska bir sey yapmadan kaktiracak telefonunu... Bana iste bu dedirten bir sey gelmeden telefonumu degistirmeyecegimden eminim...

iris tarama için bkz: Lumia 950 ve Lumia 950 XL

Sıvı soğutma da gelirse tadından yenmez.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir