GoldMaster SmartStick, TV'nizi akıllı yapıyor

GoldMaster'ın bu yeni HDMI çubuğu, televizyonunuzu Android ile akıllı hale getiriyor!

GoldMaster SmartStick, TV'nizi akıllı yapıyor!

Teknolojinin hızla değiştiği günümüzde, akıllı ürünler her alanda karşımıza çıkıyor. Boyutu küçük olan buna karşın işlevi ve özellikleri büyük olan mikro akıllı ürünlere ilgi gün geçtikçe daha çok artıyor. Yenilikçi, kullanışlı ve ergonomik tasarımlı son teknoloji ürünlerini müşterileriyle buluşturan GoldMaster, yeni nesil ürünü PC Dongle SmartStick HDM-218 Cutie ile televizyonları Smart PC'ye dönüştürüyor.

GoldMaster SmartStick HDM-218 Cutie, smart özelliği sayesinde monitör veya televizyona bağlandığında bilgisayar olarak kullanabilme imkânı sunuyor. Miracast ile kablosuz görüntü aktarımı sağlayan cihaz, smart özelliği olmayan TV'lere bile smart özelliği katıyor. GoldMaster tabletlerin de desteklediği kablosuz ekran aktarımı sayesinde tabletteki görüntüyü televizyon ekranına aktarıyor. Android 4.2 işletim sistemi bulunan cihazın CPU 1.5 GHZ çift çekirdek özelliği, 1 GB Ram, 4 GB dahili hafıza, 3G modem ve 32 GB'a kadar SD/MMC kart desteği bulunuyor.

Minik ve hafif olması sebebiyle kolayca cebinizde taşıyabileceğiniz cihazı esnek HDMI özelliği sayesinde, duvara yakın monitör veya televizyona bile kolaylıkla takabiliyorsunuz. Klavye ve mouse ile kullanım kolaylığı sunan SmartStick, Google, Facebook, Youtube, Google+ gibi internet portallarını destekliyor. Full HD 1080P çözünürlük sunan cihazın gelişmiş Wi-Fi özelliği, eski tip dongle'lara göre 3 kata kadar daha fazla internet performansı sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Fiyatı ne kadarki

iyimiş xbmc de var.

fiyatı nedir onu da yazarsanız haber tam olur

fiyat ne kadar

İnşallah uygun fiyatlıdir

Reeder a10 aldim ayni fiyata hem tabletim hem smart tv im oldu bir hdmi kablo ile gececekler bunlari ...

Reeder a10 aldim ayni fiyata hem tabletim hem smart tv im oldu bir hdmi kablo ile gececekler bunlari ...

Evet arkadaşlar benimde eviumde akıllı tv var ama yapabildikleri sınırlı ve verimli olmuyor bazı uygulamalarda bu cihazlar 300-400 lira civarı ve android destekli hani 500 600 lira verip akıllı tv almak yerine bu cihazlardan alıp androidle istediğinizi yapmak daha mantıklı akıllı tv alırken uygulamaları ayrı dert güncellemeleri ayrı dert iyice araştırın derim ben

Tekno çöplük.4 k çözünürlükteki içerikleri " decode " edebilenleri çıktı.4k Rk3288 android stick diye arattırın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost