Google, yeni Nexus'u sızdırmış olabilir!

Google, yeni Android sürümü için diktiği heykeli gösterirken, yeni Nexus'u da sızdırmış olabilir mi?

  • Zeynel A. Öztürk
"KitKat" ile beraber yeni Nexus da mı göründü?

Google'ın her yeni Android sürümüyle beraber ortaya çıkardığı Android heykelinin en son "Kitkat" sürümü, bir hediyeyle beraber gelmiş olabilir.

Yukarıdaki fotoğraftaki kadının elindeki Nexus ceple yeşil t-shirt'li adamın elindeki Nexus arasında gözle görünür bir fark var. Kadının elindeki cebin Nexus 4 olduğunu rahatça söyleyebiliriz, ancak diğer cihazın üzerindeki "Nexus" logosu farklı yönde yazılı ve cihaz Nexus 4'ten daha büyük görünüyor. Alt tarafında ise yine LG logosu göze çarpıyor.

Gizemli cebin göründüğü videoların YouTube'dan aniden kaldırılması, şüpheleri kuvvetlendirmeye yetti. Google ise konu hakkında henüz herhangi bir açıklama yapmadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu ise sakın.

Nexus 4 gibi olursa vay haline kullanıcıların; kullanıcıların yaşamadığı tip sorun kalmadı :D yazık gerçekten; daha makul fiayata saf android tamam kulağa çok iyi geliyor fakat inanılmaz sorunlar; 2 gb ram koysan ne olur ki ...

nexus tan bahsediyoruz gencler, ne sorunu

@07 Eyl 2013 11:40 nexus 4te olan sorunları ne çabuk unuttunuz??

Güzel dörünüyor. Ama saçma sapan özelliklerle çıkacak ve alınmaması gereken bir cep olacak. 8 gb hafıza ve micro sd desteği yok mesela. Batarya sabit. Gelde bu aleti al!

Nexusun 16 gb secenegi vardı ayrıca 2gb ram e sahipti bu nexusu bilerek sızdırmadıklarındanda şüpheliyim

o kameranın tip nedir öyle :O

Sen de yorum yaz