Hack.Chat: Kullan-at sohbet istemcisi!

Tek kullanımlık, sadece size özel bir internet hizmeti: Karşınızda Hack.Chat...

  • Onur Seven
Hack.Chat: Kullan-at sohbet istemcisi!

Bazen üyelik ve oturum açma zahmeti olmadan hızlı şekilde bir sohbet odası oluşturmak isteyebilirsiniz. Hack.Chat servisi bu gibi durumlarda gizli sohbet oturumları oluşturarak özel görüşmeler yapılabilmesini sağlıyor.

Bir sohbet odası oluşturmanız için yapmanız gereken tek şey "https://hack.chat/?kanal-ismi" adresinin "kanal-ismi" bölümünü, dilediğiniz şekilde değiştirip, sohbet oturumuna katılmasını istediğiniz arkadaşlarınıza göndermek. Bağlantıyı paylaştığınız arkadaşlarınız, tarayıcılarına herhangi bir eklenti indirmeden direkt olarak sohbet oturumuna katılabiliyorlar.

Tennessee Üniversitesi matematik ve fizik öğrencisi Andrew Belt tarafından inşa edilen Hack.Chat, kendi sunucularında hiçbir yazışmayı kaydetmediğini belirtiyor. Özel yazışmalar için kullanılabilecek bu tek kullanımlık sohbet istemcisi, arkada hiçbir iz bırakmadan yazışma yapmak isteyenler için ideal bir hizmet sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Hep öyle olur zate! Hiçbir veriyi kaydetmezler.

Güzelmiş beğendim. .

Hee whatsapp da kaydetmiyo zaten mobil operatörler de kaydetmiyo kimse kimsenin konuşmalarını kaydetmiyo paranoyak mıyız neyiz

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play