HP'den Android'li ikisi bir arada PC!

Ayrılabilir ekran, Android işletim sistemi, tablet ve PC deneyimi... Bu yeni HP'de ne ararsanız var!

HP'den Android'li PC!

HP, bir dizüstü bilgisayarın olanca işlevselliğini ayrılabilir bir ekran ile birleştirerek tablet ve PC deneyimini bir arada sunan HP SlateBook x2'yi tanıttı. Android işletim sistemli bu ikisi bir arada tasarımlı cihaz güç ile taşınabilirliği buluşturarak tüketicilere içeriği daha fazla yerde oluşturma, tüketme ve paylaşma esnekliğini sunuyor.

HP'nin yeni nesil PC portföyü kullanıcıların ihtiyaçları ile tamamen uyumlu cihazlar aracılığıyla bilgilerine erişmelerine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor.

NVIDIA Tegra 4 mobil işlemcili ilk dönüştürülebilir Android cihazı olan HP SlateBook x2 kullanıcılara daha gerçekçi oyun, daha hızlı web, pürüzsüz HD video oynatma ve TegraZone uygulaması özelliklerini sunuyor.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Kategori Müdürü Emre Alaman yeni ürünle ilgili şunları söylüyor: "Tüketiciler içeriğe her an her yerde ulaşmak ve onları diledikleri gibi paylaşmak istiyor. Tüm bunlar için kullanımı akıcı bir cihaz gerekiyor. HP olarak müşterilerimize evlerinde, iş yerlerinde ya da hareket halindeyken ihtiyaç duydukları üretkenliği sunmakta kararlıyız. Slatebook x2 bu konudaki kararlılığımızın en yeni örneği."

HP SlateBook x2, HP'nin dönüştürülebilir PC portföyünün bir parçası olarak ödüllü HP ENVY x2'nin hemen ardından gelen bir ürün. Ürün aynı zamanda HP'nin Google deneyimine ve çeşitli işletim sistemlerine erişim sağlama anlayışının bir parçası olarak HP Slate7'nin yanındaki yerini alıyor.

HP SlateBook x2'nin sundukları; fiyat ve erişim

HP SlateBook x2'nin sundukları; fiyat ve erişim

HP SlateBook x2 kullanıcıların tablet taşınabilirliği ile dizüstü bilgisayar üretkenliğini şık, hafif ve popüler Android işletim sistemini kullanan bir cihazda yaşamalarını sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar eğlenceden iş yaşamına, iş yaşamından da eğlenceye kolaylıkla geçiş yapabiliyorlar. Ürünün gelişmiş manyetik mafsal tasarımı ve çifte pil sistemi bulunuyor. Bir pil ana gövdede diğeri de tablet kısmında bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar dizüstü ve tablet arasında hareket halinde olsalar dahi kolaylıkla geçiş yapabiliyorlar.

HP SlateBook x2 işlevselliği taşınabilirlikle takas etmek istemeyen kullanıcılar için, Google Now, Google Arama, Gmail, YouTube, Google Drive, çoklu video sohbeti için geliştirilen Google+ Hangouts ve Google Play üzerinden dijital içerik hizmeti gibi özellikleri içeren Google deneyimini içerisinde barındırıyor.

25.65 cm (10.1-inch) boyutundaki HD dokunmatik ekran canlı hatlar, keskin görüntüler ve hassas renkleri bir araya getirirken ekrandaki gereksiz parlaklıkları da önlüyor. SlateBook x2 ayrıca fotoğraf, müzik ve video gibi içeriklere erişim için 32GB eMMC bellek ile DTS Sound+ çözümüne sahip.

HP'nin özel yerel baskı kapasitesi kullanıcıların birçok farklı uygulamadan baskı alabilmelerine olanak tanıyor.

HP, müşterilerinin HP ürünlerinden en yüksek faydayı alabilmeleri için bir dizi erişimi kolay araç ve kaynağı müşterilerine sunuyor. Müşteriler standart ürün garantisinin yanı sıra HP Care Pack alarak tamir ve değişim maliyetlerinden kurtulabiliyorlar.

Fiyat ve erişim

HP SlateBook x2'nin Türkiye'deki tavsiye edilen satış fiyatı 1.199 TL olarak belirlendi.

Okuyucu Yorumları