HTC'den Windows Mobile 6'lı üç yeni cep

HTC, Mobile World Congress'te Windows Mobile 6 yüklü üç yeni cep telefonu tanıttı...

  • Halil Mollaoğlu
HTC'den Windows Mobile 6'lı üç yeni cep
HTC P3470 Pharos: GPS ve navigasyon yazılımı ile beraber.

Akıllı-telefon üreticisi HTC, Mobile World Congress'te Windows Mobile 6 yüklü üç yeni cep telefonu tanıttı - ki bunlardan sadece biri gerçekten yeni: HTC P3470 (Kod adı: Pharos). Diğer iki cihaz önceden tanıdığımız modellerden; tek farkları yeni özelliklerle donatılmış olmaları.

HTC P3470 Pharos
Pharos kod adındaki bu model TouchFlo arayüzü (HTC Touch'daki arayüz), Windows Mobile 6, GPS ve TomTom navigasyon yazılımı ile geliyor. Teknik donanım ise şöyle: 200 MHz işlemci ve 2.8 inç dokunmatik ekran. Bunun dışında GPRS, EDGE ve Bluetooth 2.0 (EDR) destekleniyor. HTC WLAN ve UMTS'den feragat etmiş. Şubat ayının sonunda yaklaşık 650 Dolara (yurtdışı fiyatı) satışa sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Htc sacma sapan seyler pesine kosuyor htc touch serisi ile ppcler tatli bir gorunum kazandi burada yapmalari gereken aletin özelliklerini artirmakken hala dusuk cihazlari yuksek fiyatalara satmak istiyor gercekden anlamsiz.
Bugun 4 gb bir hafiza 65 k yerine nokia gibi 16 milyon renk destegi 4 5 megapixellik adam gibi kameralar wifi ve gps sunarak piyasada olmalari gerekirken hala bu isler pesindeler ve 400 mhzden az islemci oldugunda takilmalarda cok oluyor.
ilerleme yapmasi gereken bir sirket 2007 de sundugun urunden daha dusuk bir aleti daha kaziga satmayi istiyor yazik gercekden.

pazar iyice kızışmaya başladı. google android ve Windows Mobile 6 kapışcak gibi.

çok pahalı fiyata 2 tane iphone alınıyor

16 milyon renk,4-5 megapixel kamera bunlar daha çok multimedya telefonlar için die düşünüyorum.bu ppc cihazlar daha çok kurumsal destekli cihazlar.....bence htc'nin en zayıf yanı işlemci hızı.samsung i780 weya hp weya toshiba bile 520 Mhz üzerinde işlemci hızı çıkartıyor.ayrıca artık wifi olmayan telefonu kimse istemez oldu.tamam zaten kullanan kişiler artık gprsten kullanıyor ve kabul etmek lazım ki wifi modemler her yerde istediğiniz gibi çekmiyor...bence htc nin yapması gereken artık tytn2 gibi modellerin üzerinde yoğunlaşmak, yada touch modeline işlemci hızı we gps eklemek:D:D:D.....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play