HTC Desire 8 de sızdı! İşte yeni HTC...

HTC yine sızdırdı! Ancak sızan cep bu defa amiral gemisi M8 değil, sürpriz bir cep...

HTC Desire 8 de sızdı! İşte yeni HTC...

Son zamanlarda M8 (One 2) modeliyle oldukça konuşulan HTC, her gün yeni bir sızıntı daha veriyor. Ancak bu defa sızıntıyı yapan cep M8 değil. Bu defa HTC'nin orta segment için hazırladığı Desire 8 sızdı.

Tasarımıyla oldukça güzel bir görünüme sahip olan Desire 8, metalik bir kasaya sahip değil. Beyaz renkli plastik bir gövdeden oluşan telefon, üzerinde 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran bulunduruyor. 13 MP arka kamerasıyla da dikkat çeken cep, ön yüzünde de 5 MP değerinde bir kamera daha sunuyor. Sızan fotoğrafa yakından bakıldığında kapasitif tuşların da artık yer almadığını görmek mümkün.

HTC Desire 8'in bu ayın sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılma ihtimali çok yüksek.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

cihaz on numara olmuş tasarım harika umarım m8 cok iyi olur

Bu nasıl orta segment ALLAHım .

Google 'ın bulduğu trojan'leri açıkla chip.

Desire 8 böyleyse One 2 nasıl olacak çok merak ediyorum :) HTC'nin tek eksiği yeni cihazlarında Beats audio olmaması inşallah eskisi gibi beats özelliği geri gelir.

merhaba,benim favorit marka' ve böyle HTC gibi süper ve Büyuk marka bir mobiltelefon, beyaz renk pek şık degil'? üzüldüm.?fakat gümüş Golden kahve rengi varken.,

merhaba,benim favorit marka' ve böyle HTC gibi süper ve Büyuk marka bir mobiltelefon, beyaz renk pek şık degil'? üzüldüm.?fakat gümüş Golden kahve rengi varken.

Ekran 720p yani büyük eksiklik var

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir