HTC M8'in tanıtım tarihi değişti!

HTC'nin yeni amiral gemisi M8'i bekleyenler, bu haber karşılığında hayal kırıklığına uğrayabilir...

  • Ercan Uğurlu
HTC M8'in tanıtım tarihi değişti!

HTC'nin yeni amiral gemisi M8 -diğer ismiyle One Two- hakkında son zamanlarda çok fazla haber çıktı. Bu haberlerden biri de bu ay Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olmasıydı. Fakat görünüşe göre HTC'nin planları değişmiş. Yeni planlamaya göre HTC M8 mart ayında, özel bir etkinlikte tanıtılacak. Haberin kaynağı ise oldukça sağlam. Sızıntı yine Evleaks tarafından geldi...

Tasarımından tutun da neredeyse üzerindeki tuşların yerinin değişeceğine kadar her bir detayını öğrendiğimiz HTC'nin yeni amirali M8, muhtemelen mart ayında tanıtılacak. 5 inç ekrana, 1080p çözünürlüğe ve 2.26 GHz hızında çalışan Snapdragon işlemci ile 3 GB RAM'e sahip olacağını bildiğimiz HTC M8, bu denli güçlü bir model olmasıyla Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olan diğer ceplerin arasında kaybolacak bir model değil. O nedenle sanmıyoruz ki HTC bu endişe yüzünden telefonu bir sonraki aya saklasın... Ancak elbette yine de belli olmaz, belki HTC son anda fikir değiştirir. Ama o zamana kadar M8 için ajandanızda mart ayına not alabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Offff sen yeterki çık hastasıyım htc ye fanim loo.

mart ayında çıkacaksa snapdragon 805 le gelir üzülmek yerine sevinmek gerekir

Bence diğer modellere nazaran geç çıkarması mantıklı. Çünkü S805 işlemciyi kullanmak ve fark atmak isteyebilir. S805 işlemci yanılmiyorsam mayıs ayında tanıtılacak ki Htc Mayıs ayına ertelerse şaşırmam.

Sen de yorum yaz