HTC One X + geliyor!

Zaten güçlü bir cep olan HTC One X'den daha güçlüsü nasıl olur? İşte karşınızda One X +...

HTC One X + geliyor!

HTC'nin One X'in halefi olarak piyasaya çıkaracağı söylenen One X+, Amerika'daki Federal İletişim Komisyonu'nun (FCC) onayına sunuldu.  PM63100 adıyla anılan telefon dört çekirdekli 1,7 GHz'lik bir Tegra 3 işlemciye ve LTE desteğine sahip.

Geçtiğimiz hafta XDA Forum geliştiricilerinden biri cihaza dair bazı detayları sızdırmıştı. Telefonun şimdiye dek ortaya çıkan özellikleri, sızdırılan bilgilerle örtüşüyor. Henüz doğrulanmayan özellikler ise cihazda 1 GB RAM bellek, 32 GB dahili bellek, 1.800 mAh pil ve Android 4.1 üzerinde HTC Sense 4.5 olduğu yönünde.

Bunun yanısıra HTC'nin 19 Eylül'de New York'ta üç yeni Windows Phone 8 cihazı tanıtması bekleniyor. Cihazlar 8X "Zenith", 8S "Accord" ve 8V "Rio" adlarıyla anılıyor. Bu telefonlar Nokia'nın yeni Lumia modelleri ile rekabet edecek.

Mehmet Ali Bahıt

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Batarya değişmiyorsa bu da çöp

Benim anlamadığım 1.5 ghz insanların neyine yetmiyor da 1.7ye geçiş yapıyorlar veya Iphone4s neylerine yetmiyor da Iphone5 'e geçiyorlar. Mantıksız bir marka yarışına girmiş millet gidiyor. 1.5 ghz 4 çekirdek üzerine Active Directory kurar şirketin server loglamalarını bilmem nelerini yaparsınız. Sırf abidik gubidik oyundu videoydu diye düşünülüyorsa da gidip laptop veya fotoğraf makinesi veya tablet alın. Hiç bir zaman çoğu kullanıcı için dibine vurulmayacak boş işlemci değerleri bunlar. Kendini high-end user sanan sömürülmeye maruz marka düşkünü halkıma selam. Bu mantıkla olmuyor işte.

O pil ile gelirse daha beklemem alırım s3 ü oturum köşeme.yetti arkadaş bu nedir.

İyi de pil yine 1800mAh ve gömülü, sd kart girişi yine yok, RAM yine 1GB. HTC One X'in en büyük eksiklikleri bunlardı. Sadece işlemcinin hızlı olması yeterli değil kanımca. HTC korkarım yine beklentileri karşılamayacak. Ah duyurusu yapılan LG G'nin güncelleme desteği tam olsaydı. Ortalığın tozunu atardı.

1800 mah pil mi? Yok istemez kalsın.

HTC şaka falan mı yapıyor anlamıyorum. Millet pil den şikayetçi adamlar özellikleri artırıp pili sabit bırakıyorlar çok enteresan.

full + full kia alacağıma an baz donanımlı mercedes alırım. anlayan anladı

gerçekten çok başarılı

htc çok geride kaldı maalesef. atı alan üsküdarı geçti bu kafayla yakında nokya gibi halkalı çöplüğünü boylar...

1gb bellek mi 2 gb den aşşagısını salla artık

S3 varken bunu almak mı yok kardesim sagol..

13.10 işin gösterişse alırsın işin teknolojiyi kullanmaksa boş yere yüzlerce doları babanın oğlu olmayan birine vermene gerek yok :)

one x kullandınızda mı yorum yapıyosunuz one x kullanan birisi olarak arkadaşımdada s3 var bi iki özelliğe bakıp samsung daha iyi neresi iyiymiş arayüzlere bi bakmak lazım öncelikle sens arayüzü touchwiz ara yüzüne bin basar ekran kalitesi malzeme kalitesi kamerası tasarım one x daha iyi yok sd kart takııyomuş hanginiz takdınız 32 gbnin üzerine yok pil değişiyomuş bu tip telefon alan adamlar daha iyisi çıktımı zaten değiştirir uzun ömürlü olmasını bi karı yok ayrıca 2000lik telefonun yere düştümü kapağı bi yere bataryası bi yere hiç bi hoş görüntü değil kendinizi kandırmayın

yahu bu telefonun one x den ne farkı var

Bence hiç bir özelliği değişmesin hadi gene yekpare kasa olsun tamam ama o pili bi artır ,bide hat girişi gibi sd kart girişi ekle yetecek.Umarım bişiler değişir.Olmayacak bence bu kafayla aamaa...

veee gelen bişi yok anlaşılan anca 8x 8s başarılar.Bu gidişle başarabilirsen..

one x+ ne zaman piyasaya gırecek bılenın9z var mı

:D cidden yerde dağılınca komik oluyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir