Huawei'nin 6 inç'lik canavarı ve fazlası!

Galaxy Note 2'nin 5,5 inç'lik ekranı bile, bu telefonun yanında biraz küçük kalacak!

Huawei'nin 6 inç'lik canavarı ve fazlası sızdı

Önümüzdeki hafta başlayacak dev teknoloji etkinliği CES 2013, Huawei'nin yeni ceplerine sahne olacak. Ancak Çin merkezli şirketin yeni üst seviye cepleri, şimdiden sızmaya başladı bile.

Sızan Huawei Ascend W1, Ascend D2 ve Ascend Mate, şirketin şu anki alt ve orta seviye ceplerden daha üst seviyelere yönelik bir telefon üretmek istediğini gösteriyor. Ascend W1'in şirketin uzun zamandır beklenen Windows Phone 8'li cebi olacağı, 4 inç ekran, 2.000mAh pil, 1.2GHz çift çekirdekli işlemci gibi özelliklerle geleceği söyleniyor.

4 farklı renge sahip olduğu görünen Huawei Ascend W1'in HTC 8S ve Lumia 820 gibi ceplere rakip olacağı düşünülüyor.

Huawei Ascend Mate ise 6 inç'lik, 720p ekranlı dev bir cep olacak. Galaxy Note 2'den dahi 0.5 inç daha büyük olan cep, daha önce Huawei tarafından Çin'de gösterilmişti. Cihazın 1.8GHz çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM ve 3.800mAh'lik dev bir pille geleceği iddia ediliyor.

5 inç'lik bir cep olan Huawei Ascend D2 ise full HD ekrana sahip. Sızan fotoğraflar, Ascend D2'nin tasarımının Samsung Galaxy S2'ye benzediğini gösteriyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Hadi hayırlısı

Çok merak ediyorum ellerimiz dolduğuna göre neremizle kullanacağız acaba?

6 inclik telefona 720p ekran koyup 5 inclik telefona 1080p ekran koymak gibi bir salaklık yaparlarsa zor telefon satarlar. Ayrıca bu 6 inclik telefonları 1.8 ghz çift değilde dört çekirdekli işlemci ile gelmeyecek miydi?

o ne yav telefonla konuşmaya insan utanır artık

şu telefonlar için tasarım farkından söz edilmesi anlamsız. hepsi dikdörtgen işte.

şuan note 2 var elimde inanın 5.5 tam olmuş dahası sacmalık 7inc tabletler var .s

iyice içine ettiler resmen samsung ve huawei yaptıkları telefon konumuna gelmiyor geçen günlerde adamın biri galaxy note 2 almış otobüste çaldı açıp kullağına dayadı adamın resmen yüzünü kapladı galaxy 3 bile büyük cebine bile koyamıyorsun

Telefonu değiş işi büyütün arkadaş !

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir