iPad 4 Apple hayranlarının canını sıktı

Hayranları tarafından hemen her konuda koşulsuz desteklenen Apple, bu kez onları kızdırdı!

  • Zeynel A. Öztürk
iPad 4 Apple hayranlarının canını sıktı

iPad 4'ün tanıtılması (orijinal adıyla "dördüncü jenerasyon iPad") yeni yapılan bir ankete göre kullanıcıların yarısını hayal kırıklığına uğrattı.

Hatırlayacağınız üzere Apple, iPad mini'yi tanıttığı etkinlikte bir de yeni iPad'ini tanıtmıştı. "Yeni iPad"den de yeni olan bu iPad, Apple'a göre A6X işlemcisi sayesinde işlemci işlerinde bir önceki iPad'den 2 kat daha hızlı. Toluna QuickSurveys'in 2.000 iPad sahibi ile yaptığı bir araştırma ise katılımcıların yüzde 45'inin iPad 4'ün tanıtılmasından hiç de memnun olmadığını ortaya çıkardı.

Anket, katılımcıların iPad 4'ten neden memnun olmadıklarını söylemese de iPad 3'ün henüz tanıtılmış olması ve iPad 4'ün çıkışıyla beraber piyasadan kaldırılacak olması tüketicileri kızdıran muhtemel nedenlerden. Çünkü ellerindeki tabletler, kısa sürede "eski" damgasını yemiş durumda.

Bu arada ankette Apple'ın yeni 7.9 inç'lik iPad mini tableti için daha olumlu sonuçlar çıkmış. Katılımcıların yüzde 40'ı kesinlikle bir iPad mini alacağını söylerken, yüzde 32'si "muhtemelen alırım" demiş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

sacma nokia politikasi yapiyorlar. samsung ve iphone...

yoo ben gayet ipad 4 den memnunum çevremdeki alanlarda son derece memnun kim çıkartıyor böyle komik iddiaları hakikaten şaşırtıcı...

@01 Kas 2012 13:17 elbette ipad 3 sahipleri

tamam ipad hiç değişmedi haklılar ama sevmemelerinin nedeni neymiş? sadece görüntüsü aynı diye mi?

Biz Apple'cılar hemen gidip alırız bunu da. sıkıntı yok yani nerden çıkarıyorsunuz bu tür şeyleri :D yenisi çıkmışken eski ürün mü kullanalım, statümüz mü düşsün yani? lütfen bu tür haberlere kanmayalım Apple'cı arkadaşlarım. Galeyana gelmeyelim arkadaşlar. Bunların arkasında hep amerika(koreli samsung da olabilir) var :D . Provokasyonlara kanmayız biz :D

çıkarsalar bir deert çıkarmasalar başka bi dert

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play