iPhone 6 kuyrukları şimdiden başladı!

Ne zaman satışa çıkacağı bile belli değil ama Apple hayranları, iPhone 6 için kuyruğa girdi bile!

iPhone 6 kuyrukları şimdiden başladı!
iPhone 6, 9 Eylülde sahnede olacak

Apple hayranları genelde firmanın ürettiği hemen her türlü cihazı almak için ellerinden geleni yaparlar. Her daim Apple'a güvenen hatırı sayılır miktarda kullanıcısı bulunmaktadır. Pek tabi yeni bir iPhone çıkacağı zaman, ta ilk iPhone modelinden beri kullanıcılar, Amerika'nın New York eyaletinin en bilinen ve aynı zamanda Apple'ın ilk satışları yaptığı mağazasının da bulunduğu 5. Caddede kuyruk oluştururlar...

iPhone 6'nın çıkış haberi ile birlikte bu sıra yeniden belirmiş durumda. Nitekim işi ilginç kılan, yeni cihazın sadece görücüye çıkacağı tarihin açıklanması ve bunun haricinde hiçbir detayın verilmemiş olmasına rağmen insanların toplanıyor olması... Apple 9 Eylül'de telefonu son kullanıcıya "gösterecek" ama firmanın kendi açıklamalarına göre, dağıtım süresi en az üç hafta sürecek ve nihayetinde resmi satışlar başlayacak.

Hatta aynı etkinlikte iWatch'ı da resmen tanıtması beklenen Apple, bu ürün için de en erken satış tarihini 2015'in ilk günleri olarak lanse etmişti. Sözün özü, henüz resmen satışa çıkmamış, hatta satış günü bile belli olmayan bir ürün için, tası tarağı toplayıp sokakta beklemeye başlamak, gerçekten Apple hayranlarının neler yapabileceğinin bir kanıtını oluşturuyor.

iPhone 6 tanıtımını 9 Eylül 2014 tarihinde saat 19:30'dan itibaren buradan, canlı olarak takip edebilirsiniz!

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

İşsizlik yahu

Yenilikten uzak , HTC One ile sevişmiş , ısıtılıp önümüze koyulmuş bir iPhone. İç bileşeni değişti , inceldi , dış tasarımı değişti diye telefon çıkartıyorlar. Asıl yenilik Google'ın Project Ara 'sıdır. iPhone 6 , dünün yemeğinden başka bir şey değildir.

@04 Eyl 2014 21:40 Motorola ve bir kaç firma google dan önce google ın ara diye adlandırdığı projein aynısını oluşturmuşlardı. Sonuç ? İnsanlardan para sövüşlemek varken iş gücünden tasarruf etmek doğaya daha az arar vermek vs firmaların umurunda olmasığından bu projeleri çıkmasına olabildiğince köstek oluyorlar.

Mallikta sinir yokh

Allah akıl fikir versin ne diyeyim...

işsizler; çok önemli ilk ben aldım en pahalı haliyle oleyy :)

Apple ın sadık köpekleri(tab iki de şaka ama içimden demek geldi)

az aklı olsa zaten iphone almaz :) normal yani :)

bekleyenleri tasvip etmediğim kadar buradaki saçma yorumcuları da tasvip etmiyorum, yorumları bile saygılı yapamayan bir halk olduk.

beynini yemiş bunlar

Girtlagindan giren etmeyi borçlu olduğu işyerine ve işine günde onlarca posta nefret serenadi yapan (oysa kimse onun ensesine tabanca dayayıp calistirmiyor) ama Çin'deki insanların somurulmesiyle üretilen ayfon için uykusuz kalan, forumlarda coşan guruha aciyorum

boş insanlar, sırf hava atıp egolarını tatmin etmek için orada bekliyorlar....

ne gerek var pahalı telefona.

Reklam kokan hareketler

biride taa ne zaman sıraya girmişti en öne girek için nisandamı mart ta mı :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir