iPhone rakipleri: Samsung'tan telefon saldırı

Samsung MWC fuarında potansiyel iPhone rakibi olan yeni telefonları sergiledi...

  • Halil Mollaoğlu
iPhone rakipleri: Samsung'tan telefon saldırısı
Samsung SGH-F480: Yeni iPhone rakibi.

Samsung Barselona'da gerçekleşen Dünya Mobil Teknolojiler Kongresinde birçok yeni cep telefonu tanıttı - bunların içinde potansiyel iPhone rakibi olan SGH-F480 ve SGH-F490 var.

F480: Yeni kullanım konsepti
SGH-F480'in F490'dan farkı daha ufak olan ekranı (2.8 inç) ve yeni kullanıcı arayüzü. Aynı iPhone da olduğu gibi uygulamalar (Widgets) kullanıcı arayüzü ile doğrudan sembol haline getirilip, dokunuş ile aktifleştirilebiliyorlar. Dokunmatik ekranı cep telefonu 5 Mega piksel kamera, LED, otomatik odaklama, medya oynatıcı sunuyor ve HSDPA, GPRS, EDGE desteği sunuyor.

F490: Sadece dokunmatik ekran ile kullanılabiliyor
Tanıtılmış SGH-F490, SGH-F700'e benziyor ama sadece dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilebiliyor. 12 mm kalınlığındaki kasaya 5 Mega piksel kamera, LED ışığı ve medya oynatıcı sığdırılmış. Dâhili hafıza 130 MB büyüklüğünde ve microSD hafıza kartı ile genişletilebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

BEN RESUL ARSLAN BECE YİNEDE İPHONE DAHA İYİ

bence çok hoş görünüyor. burada samsung un görüntü kalitesi olarak yüksek iş çıkaracağından kimsenin kuşkusu olmasın. samsung ekran teknolojilerinde uzman bir firma. bu konuda birçok firmaya fason olarak ekran sağladığını unutmamak gerekir. özelliklerini merak ediyorum. ergonomisi de önemli

bence iphone nun kasası çok daha güzel ama samsung un özellikleri iphone nin özelliklerinden kat kat gelişmiş. örn. kamerası

özellikleri kadar fiyatıda önemli iphone nun 300 dolardan satılması önemli bir avantaj

Fiyatından haber yokmu???

Samsung dizayn ekran ve kamera bakımından çok üstün bir marka! Başarı kaçınılmaz.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play