iPhone ve iPod touch için daha fazla bellek

Apple iPhone ve iPod touch ürünlerinde güncellemeye giderek bellek miktarını artırdı...

  • Halil Mollaoğlu
iPhone ve iPod touch için daha fazla bellek
iPhone: 16 GB bellekle donatılıyor.

Apple,iPhone'un 16 GB'lık, iPod touch'ın ise 32 GB'lık yeni bir sürümünü duyurdu. iPhone 16 GB'ın yurtdışındaki sözleşmeli satış fiyatı 730 Dolar olacak. Şimdiye kadarki 8 GB'lık modelin sözleşmeli fiyatı ise 580 Dolar idi.

Apple'ın iPod serisi 32 GB iPod touch ile genişletiliyor. Cihaz Apple mağazalarında yaklaşık 670 Dolara satılacak. Apple'a göre cihazın 8 ve 16 GB'lık eski modelleri 540 ve 410 Dolara sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hiç kusura bakmasınlarda bir çok özellikleri (3G vb) barındırmayan bir cihaza o kadar para yatıracağıma gider multimedia bir cep telefonu alırım hem daha ucuz hemde yada iyi özelliklerle işimi görürüm.Örneğin Nokia N95

Ne bu ya kendimi dizüstü bilgisayar alıyormuşum gibi hissediyorum. ...nu çıkarmışlar diye bir söz var ya, tam uyar buraya. MP3 dinlemek, video izlemek için de 670$ verene enayi ve hatta başka şeyler de derler kusura bakmasınlar.

türkiyeye gelemedi gitti şu iphone bide millet bilmeden şu yok bu yok demiyormu....

zaten iphonedan iyisi yoktu şimdi dahada güçleniyor...

iphone mu n95 mi karar veremedim ve n95 8gb aldım sonunda gayet memnunum iphondaki haraket sensorunun aynısı var ve program geliştirilmekte nokmote die birebir aynı özellikleri taşıyor sadece dokunmatik deil oda çok gerekli bi özellik değil 5mp kamera var yeter verdiğim paraya değer..

kedi uzanamadığı yere pislermiş aynı o hesap iphonu şu yok bu yok diyip kendilerini ii hissediyolar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play