Katlanabilir kulaklıkla işinizi kolaylaştırın

Genius'un katlanabilir kulaklığı, müzikten bir an bile uzak kalmak istemeyenleri memnun edecek!

Katlanabilir kulaklıkla işinizi kolaylaştırın

HS-300i, parlak siyah yüzeyi ile ışıltılı bir tasarıma sahip.

Enseye oturan kulaklık, bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile kafaya hiçbir baskı hissettirmeden konforlu kullanım olanağı sağlıyor.

HS-300i, 1,5 metrelik kablosu üzerinde yer alan ses kontrolü ve mikrofon kapatma özellikleri ile MSN, Skype ve diğer Internet üzerinden konuşma programlarında kullanmak için ideal.

Dahası, katlanabilir tasarımı sayesinde rahatça taşıyabileceğiniz HS-300i ile istediğiniz yerde müzik dinleme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Son kullanıcı fiyatı: 20.99TL

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yeni gelişmelerden biride İnsan üzerinden veri aktarımıydı. Ve hatırladığım kadarıyla arada sadece insan derisi dokunuşu olan uzaktaki bir usb den bir bilgisayara veri alınmıştı. Bu yöntem şu an bu şekilde varken neden halen kablolarda inat ediliyor? Yada şöyle diyim Hadi bu metoto yeni kablosuz kulaklarda buleothout larda neden halen şarz etmek zorundayız insan bedeninin yaydığı 0.5-1 v aralığındaki enerji yetmiyormu yetiremiyorlarmı? Birada ppratik çözümler istiyorum. Örneğin Kablolar koptuğunda elektirik akımıda oluşmuyor. Acaba bakır kabloların içine elektiriği ileten jel yerleştirilemiyormu. eğer olurda kablo tel bazında koparsa bu jel elektiriğin iletilmesini yardımcı olacak. Bu jelde kabloyu sarıp sarmalayan dış plastik katmanca korunacak. Neden bu tür pratik çözümler atlanılıyor Çözemedim henüz. Su iletkense su kullansınlar. Kulaklık en fazla 2 damla su alacak içine ?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir