Kiss FM'in İlk NFT Koleksiyonunun İlk Satışı Gerçekleşti

Kiss FM'in 'Ters Lale' isimli ilk NFT koleksiyonunun ilk satışı Bilfen Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Öztürk'e satıldı.

Kiss FM'in İlk NFT Koleksiyonunun İlk Satışı Gerçekleşti

NFT sektörü tüm hızıyla büyümeye devam ederken yeni koleksiyonlar piyasaya sürülmeye devam ediyor. Son olarak NFT Koleksiyonunda yer alan İsmail Acar’ın “Ters Lale” isimli eseri Bilfen Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kiss FM’de DJ olan Cem Öztürk tarafından 90.000 TL bedel ile satın alındı. NFT Koleksiyonunda gerçekleşen ilk satış ile Cem Öztürk sanatçı İsmail Acar’ın yorumladığı eserin hem orijinal kopyasını hem de NFT versiyonunu satın aldı.

Gerçekleşen satış ile ilgili olarak Kiss Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Ortan gerçekleşen bu NFT satışı hakkında yaptığı yorumda şu detaylara yer verdi:

“Hayata geçirdiğimiz bu özel NFT Koleksiyonu ile bir ilke imza atmış ve eserlerin dijital dışında gerçek hallerini de beraber sergileyerek yine eserlerin birlikte satışını yapacağımızı duyurmuştuk. Koleksiyonumuzda yer alan İsmail Acar’ın Ters Lale isimli eseri ile ilk satışımızı gerçekleştirdik. Koleksiyonda yer alan diğer eserlerimize de ilgi oldukça fazla. Kısa sürede Babylons.io üzerinden tüm koleksiyonun satışını da tamamlayacağımızı düşünüyoruz"

Bu haber CHIP Online ve BTCHaber iş birliği ile hazırlanmıştır.