Kredi kartı şeklinde yedek şarj ünitesi!

CasePower'ın kredi kartı şeklindeki yeni yedek şarj birimi, rahatlıkla her yere taşınabiliyor!

Kredi kartı şeklinde yedek şarj ünitesi!

DataStar, Türkiye distribütörü olduğu CasePower'ın kredi kartı şeklindeki yedek şarj birimini satışa sundu. Bir kredi kartı boyutunda, çok ince olan CasePower Case-329 A29, cepte, çantada, hatta cüzdanda her yere rahat taşınabiliyor.

Akıllı telefonlarda en büyük sorun olan şarj bitmesine çözüm olan bu ürün sayesinde, telefonu birkaç saat kullanabilecek kadar şarj edip, iletişimi sürdürmek mümkün. Mikro USB girişi sayesinde her model akıllı telefon (iPhone için ayrı adaptör gerekiyor) ile kullanılabilen CasePower Case-329 A29, gümüş ve pembe olmak üzere iki renk seçeneği ile sunuluyor.

CasePower A29 yedek şarj ünitesinin bazı özellikleri ve fiyatı ise şöyle:

CasePower Case-329 A29 Yedek Şarj Ünitesi

- 800mAh şarj edilebilir pil,

- 5V/500mA giriş,

- Li-polimer pil,

- 50 gr ağırlığında,

- 95 x 62,5 x 4,9 mm boyutlarında,

- Gümüş ve pembe renk seçeneği,

- Fiyat: 39 USD + KDV (Tavsiye elden satış fiyatı).

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

800 mAh yetmez sadece dakika kurtarır.

Neyse ki bu cihazın kendime sakladığım patent ile alakası yok. Bir an için yüreğim ağızıma geldi:) Bu cihazların da mucidi benim ama bu cihazların patentini herkesin kullanımına açtığım için herhangi bir sorun teşkil etmiyor...

Yedek batarya taşırım daha iyi. Hem şarj sırasında beklemem hem de daha yüksek kapasiteye sahip olurum. Bataryası çıkmayan telefonlar var diyeceksin ama onlar için 800 mah çerez zaten. Hiçbir şey değiştirmez.

mah değerine göre aşırı pahalı bir ürün

800 mAh pille neyi şarj edeceksiniz o 800 mAh ne kadarda doluyor şuanlık tercih edilmez bir aksesuar amiral gemilerin pilleri 2000 civarından başlıyor ünitenin boyutundaki telefonların bile pilleri en az 1200 mAh kapasitenin genişlemesi lazım

O fiyata gider 2 tane yedek batarya alırım S3 için, 2100+2100 toplam 4200mAh yedek gücüm olur hemde tekrar yedek şarj ünitesine telefonu bağlayıp şarj etme derdi olmadan, miss :)

Onun yerine DAOFENG 2S alırım daha iyi, üstelik 2000mAh. 800 mAh neyi şarj edeceksin...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost