LG Türkiye, Online Alışveriş Platformunu Kullanıma Açtı

LG Türkiye, Türkiye pazarına sunduğu tüm ürünleri barındıran online alışveriş sitesini kullanıma sundu. Platformda, açılışa özel yüzde 10’luk hoş geldin indirimi ve ücretsiz teslimat ve kurulum gibi avantajlar sunuluyor.

LG Türkiye, Online Alışveriş Platformunu Kullanıma Açtı

LG Electronics (LG), Türkiye’deki tüketicileriyle buluştuğu kanallara bir yenisini daha ekledi. Bugüne kadar ürünlerini LG Brandshopların yanı sıra, teknomarketler aracılığı ile kullanıcılara sunan marka, artık web sitesi üzerinden alışveriş imkanı tanıyor. Tüketiciler ürünleri web sitesi üzerinden direkt LG Electronics Türkiye’nin kendisinden satın alabiliyorlar.

LG’nin online alışveriş platformu, yeni üyelere özel avantajlar da sunuyor. Web sitesi üzerinden LG’nin online alışveriş platformuna üye olan kullanıcılar, ilk kullanımda geçerli olacak yüzde 10’luk hoş geldin indiriminden yararlanabiliyor. Alt ya da üst limit olmaksızın kullanılabilen indiriminin yanı sıra, kampanya dönemlerinde verilen siparişlere özel indirimler de uygulanıyor. Ayrıca, tüm kullanıcılar ücretsiz teslimat ve kurulum avantajından da faydalanabiliyorlar.

LG Electronics Türkiye’nin online alışveriş platformunun hizmete sunulması ile ilgili bilgi veren LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Dustin Lee, “LG Electronics tüketicilerinden gelen talep ve beklentileri, ileri teknoloji ile harmanlayarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükseltmek, onlara esneklik ve kolaylık sunmak amacıyla ürün geliştiriyor. Sadece ürün geliştirirken değil, tüketicileriyle temas ettiği her noktada üstün hizmet ve kalite farkını yansıtmayı amaç ediniyor. Biz de, bu doğrultuda online alışveriş platformumuzu devreye sokarak tüketicilerimizle aramızdaki uzaklığı bir tık mesafesine indirdik. Teknoloji tutkunları artık ilgilendikleri ürünleri yakından inceleyebilecek, karşılaştırabilecek ve avantajlı fiyatlar ve hizmetlerle satın alabilecek” şeklinde konuştu.