Logitech'ten suya dayanıklı klavye

Klavyenizin tuşlarının arası toz ve kirden geçilmiyor mu? İşte bu sorunu kökünden çözen yeni klavye!

Logitech'ten suya dayanıklı klavye

Logitech PC klavye ailesinin en yeni üyesi Logitech Washable Keyboard K310,  şık ve ince tasarımıyla dikkat çekerken ayrıca su ile rahatça yıkanıp temizlenme özelliği ile hijyenik bir konfor sunuyor.

USB kablosu hariç olmak üzere 28 cm'lik derinliğe kadar suda yıkanarak temizlenebilen Logitech Washable Keyboard K310, klavyenin arkasında bulunan su tahliye kanalları sayesinde kolayca kuruyor. Tuş karakterleri, harflerin yıkama esnasında silinmemesi için lazer baskılı ve UV kaplıdır.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, K310 ile ilgili değerlendirmesinde; "Ne kadar dikkatli olursak olalım, zaman zaman hepimiz klavye üzerine bir fincan kahve ya da su döküp panik yaşamışızdır. Logitech Washable Keyboard K310, bu tatsız sürprizlerin yaratacağı zararı ortadan kaldırdığı gibi, kolay temizleme özelliği ile klavyenizin uzun süre yeni görünmesini ve hijyenik olmasını sağlıyor" dedi.

Dayanıklılığı ve rahat kullanımıyla öne çıkan Logitech Washable Keyboard K310, modern tasarımı ile bilgisayarınızı tamamlıyor. Beş milyon vuruşa kadar dayanıklı tuş takımına sahip olan K310, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu. Klavye üzerinde, internet erişimi, e-posta ve ses gibi birçok uygulamayı tek bir tuşla açmayı sağlayan 12 kısa yol tuşu bulunuyor. Hayatı daha da kolaylaştırmak için, herhangi bir yazılım gerektirmeyen Logitech Washable Keyboard K310'u kutusundan çıkardıktan sonra bilgisayara bağlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

en çok intcafelere lazım bi silkelesen içinden çay kola dürüm tost herşey çıkar

Ancak Ekimden sonra satışa sunulacakmış mış mış...

Özellikle netbook-notebook kullanıcılarının daha fazla dikkat etmesi gerekir çünkü bir içecek dökülürse sadece klavyeyi değil bilgisayarı çöpe attırabilir. Bunu belirleyecek en önemli faktör zamandır. Ne kadar hızlı olursanız kurtarma şansınız o kadar artar. Logitech iyi düşünmüş fakat kuruması için belli bir süre beklemek sıkabilir. :)

İyimiş. Deterjan kullanır mıyız?

Bence, kısayol tuşları olmayan sürümü de çıksın.

Çok güzel klavye yapsa yapsa bunu logitech yapardı...

Daha iki gün önce çöpe attım Logitech MK320 yi üzerine dökülen bir kaşık limonatadan dolayı... Merakla ve heyecanla bekliyorum bu klavyeyi :)

Iyi de bu yeni bir icat degil ki. Ben de ucuz bir A4 Tech var o da yikanabiliyor. Nasil yaptiklarini merak edip soktum klavyeyi. Katlanabilir klavyeleri gormussunuzdur. Tek parca plastikten yaparlar. Onun uzerine sert plastik kilif gecirip uzerine de bildigimiz tuslari oturtmuslar. Bu da ayni sekilde calisiyor olmali.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir