Lumia 920 kılıfları çok yakında...

Nokia, amiral gemisi Lumia 920 için "atladığı" bu şeyi çok yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor...

Lumia 920 kılıfları çok yakında...

Cep telefonu kullanıcıları için çoğu zaman pahalı cihazlarını korumak, onları kullanmaktan daha zahmetli hale geliyor. Bunun için başvurulan yöntemlerin başında ise tasarımcıların çıkardığı renk renk, desen desen telefon kılıfları geliyor. Ancak Nokia'nın son amiral gemisi Lumia 920 kullanıcıları, şimdiye dek böyle bir şansa sahip değildi. En azından resmi olarak...

Nokia kanadından gelen haberlere göre Finlandıyalı dev, resmi Lumia 920 kılıflarını yakın zamanda piyasaya sürmenin hazırlığını yapıyor. Nokia ilk etapta kırmızı ve mavi renkte sunmayı planladığı "yumuşak" Lumia 920 kılıflarını 25 Ocak'ta çıkaracak. Alternatif renklerin ise Şubat ayı gibi piyasada olması bekleniyor.

Yumuşak kılıflar 17 dolardan satışa sunulacak. Nokia'nın önceki Lumia modelleri için çıkardığı kılıfların kalitesine bakacak olursak, 920'nin de bu kaliteden bir hayli nasibini alacağını söyleyebiliriz.

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

kılıf geliyo die habermi olur. şu sistemi unlock yapsınlar onun haberıni aldığım gün lumia alcam

@24 Oca 2013 20:23 bu kılıfla telefonun rengini tamamen değiştirebilirsin. Benimki beyaz mesela sarısı çıktığımda alıcam, beyaz yerleri komple sarı oluyor. telefoncudan 5 liraya aldıklarınızdan değil! Ayrıca lumia kullanıcılarının takip ettiği beklediği bir konu, gayet de haber değeri var bizler için.

Saka herhalde, degil mi? Ici wp8 oldugu surece kilifa verilen 17 dolara yazik degil midir? Yaziktir, sacmalamayiniz :) Not: Unlock olsa ne yazar? Koca koca guvenlik aciklari var sistemde ; google'a sor anlatsin ;)

@24 Oca 2013 21:32 android'te yok zaten o açıklar değil mi!!

oyuncak gibi telefona oyuncak gibi gelişmeler ve nokia nın batışı :)

@24 Oca 2013 22:19 Nokia'yı mahalle bakkalı sandınız heralde. Arkasında microsoft var ve sadece tüketici elektroniği değil, kurumsal ürünlere ve ağ hizmetlerine odaklanmış bir firmadır Nokia. Yani hemen he dediniz mi batacak bir firma değil..

o kalınlık bide kılıf:)

Telefon yeterince büyük zaten. Hiç gereği yok

Bu cihaza aşığım, insan kullanmaya başladıktan sonra her eline alışında daha çok bağlanıyor. Kim ne derse desin muhteşen bir telefon yapmış Nokia, işletim sisteminin eksikleri olsada çok cool :) bir arayüzü var kullanımı çok rahat bağlıyor kendine.

galaxy s2 sahibi olarak, ince telefonun aslında çok gerekli olmadığı görüşündeyim, çünkü, devamlı olarak elinizden kayıyor, fazla zarif, belki 150 defa düşürdüm, bozulmadı o başka:) 920 daha ağır daha kalın olabilir, ama daha oturaklı bi görünümü var

NOKİA NE YAPSA GÜZEL OLUYOR ......

tam komedi bu nokya ya....

Bende Lumia kullanıyorum ama Nokia'nın renk konusuna aşırı takıntılı olduğunu düşünüyorum... Her reklamında renkli kapak veya kılıf vurgusu... bugün acaba hangi rengi kullansam, sarı kapak bir başka, yok efendim grisi bu gece için en iyisi... falan filan....

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir