Minefight dördüncü perdeyi aralıyor!

Türkler tarafından geliştirilen Minefight, yeni sürümüyle yepyeni bir deneyim sunmaya hazırlanıyor!

Minefight dördüncü perdeyi aralıyor!

Türk oyun stüdyosu Consala Games tarafından geliştirilen web tabanlı strateji oyunu Minefight, V4 sürümüyle oyunculara yepyeni bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Consala Games tarafından geliştirilen ilk oyun olan ve 1 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcısıyla web üzerinden ve Facebook aracılığıyla oynanabilen Minefight'a artık Android ve iOS tabanlı akıllı cihazlardan da erişmek mümkün olacak. Çok yakında oyunseverlerle buluşacak yeni sürümüyle metin tabanlı bir oyun olmaktan çıkan Minefight'ın görselleri 3D modellenmiş birimlerle baştan aşağı yenilendi. Ayrıca düzlemsel koordinat sistemi yerine oyuna entegre edilen altıgen koordinat sistemi ile daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak hedefleniyor. Metin tabanlı strateji oyunlarının genel kabul gören kısa ve sıkıcı savaş ekranları yerine daha uzun süren ve başka oyuncuların ya da ittifakların da katılabileceği, üstelik savaş esnasında geri çekilmenin de mümkün olduğu yeni savaş ekranı, çok daha eğlenceli bir deneyim sunacak.

Gerçek zamanlı oyun dinamiklerinin bulunduğu Minefight'ın yeni versiyonuyla artık birim üretiminizi sıraya koyarak oyun başından ayrıldığınızda bile şehirlerinizdeki üretime devam edebileceksiniz. Üstelik artık piyade birimleri araçlara bindirerek hem siz, hem de piyade birimleriniz zamandan kazanacak. 2008 yılında oyuncularla buluşan ve tamamen Türk yapımı ilk web tabanlı strateji oyunu olan Minefight, neredeyse iki katına çıkarılan oyun hızı, yenilenen görselleri ve akıllı cihazlardan erişim imkanıyla artık bir efsaneye dönüşmüş olan oynanışını yepyeni bir seviyeye taşıyarak oyunun müdavimlerinin yanı sıra yeni oyuncuları da sunucularına çekeceği V4 güncellemesine çok yakında kavuşacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

yıl 2014 yapılan oyuna bakar mısın ya :)

@09 Oca 2014 15:36 Daha iyisini yap!

@09 Oca 2014 15:36 küçük oyuna destek vereceksin ki büyüğünü geliştirmek için teşvik olsun. önce oynadığın diğer oyunların parasını ver.

@09 Oca 2014 15:36 mobil oyunların birçoğu bu grafiklere sahip, sonuçta strateji oyunu oynayacaksınız, ne tür beklentiler içine giriyorsunuz ? onlarıda yazsaydınız

yenilikleri takip etmekte zorlanıyoruz.. sizler sayesinde herşeyden haberimiz oluyor

oyunu güncellemekten önce, yöneticiler vicdanlarını yenilemeliler. her şey para değil.

oyunu güncellesinler mesele değil ama operleri güncellemezler ise değişen birşey olmaz. boşa terketmedi bunca oyuncu minefigh ı. kendileri bilir tabiii, oyuncuya oyun çok ama onların oyuncudan başka şansları yok. oyuncuya saygılı cevap verip adam yerine koyan oper olmadıkça insanlar kaçar ancak 20 li yaşlarda çoluk çocuk kalır. onlardan da para kazanamazlar zaten. bakalım zaman gösterecek ne yapacaklarını. yoksa oyun bu hali ile de güzel.

bu oyun oynanmaz oyuncuya 3 kuruşluk değer verilmiyor operler tamamen cebine girecek paraya değer veriyor

Bu oyuna hiç bulaşmayın tam bir üçkağıt oyunudurdonunuza kadar soymaya yöneliktir emek harcayıp dünya birlikde bassanız alakası olmayan sebepten ceza alır bastığınız biriğin yarısı ceza puanına girer bu oyunda parası olanın borusu öter ayrıca oyun yönetimide oyuncu gibi oynar zamanı geldiğinde nbc atarak para harcamaya iter asla bulaşmayın

kısacası oyun paralelin oyunudur. oyunun sahibi görünen kişi fatih kolleji mezunudur. feto yetiştirmesi yani.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir