MixRadio, Android ve iOS'a geldi!

Windows Phone'un çok sevilen uygulamalarından biri daha Android ve iOS'a geldi! İndirin...

  • Zeynel A. Öztürk
MixRadio, Android ve iOS'a geldi!

Bugüne kadar yalnızca Windows Phone için sunulan MixRadio uygulaması, Android ve iOS'a açıldığını duyurdu. Nokia MixRadio adıyla 2012'de popüler hale gelen uygulama, Microsoft'un Nokia'yı satın almasıyla Microsoft'un kontrolüne geçmişti. Microsoft ise MixRadio'yu geçtiğimiz senenin sonunda iletişim platformu LINE'a satmıştı.

Yeni sahibiyle birlikte genişlemeye devam eden MixRadio, HTC'yle kurduğu ortaklık sayesinde Tayvanlı firmanın telefonlarında BlinkFeed üzerinden müzik güncellemeleri sunacak. Android ve iOS'ta yeni bir kullanıcı arayüzüne geçiş yapan uygulama, firmaya göre tam anlamıyla mobil cihazlara uygun hale gelmiş durumda. Geliştirici, bu yeni arayüzün Windows Phone'a da geleceğini, uygulamanın Microsoft'un Lumia telefonlarında ön-yüklü olarak sunulmaya devam edileceğini söylüyor.

MixRadio nedir?

MixRadio, müzik zevklerinize göre kişisel akışınızı oluşturan ve özel hazırlanmış çalma listelerinden oluşan iki bileşenden meydana geliyor. Uygulama, farklı şeyler denemek isteyenler için 12.500'ün üzerinde çalma listesi, belirli pazarlara yönelik çalma listeleri sunuyor. Hizmetin kataloğu, 35 milyondan fazla şarkıdan oluşuyor.

Google Play bağlantısı: Mix Radio

iTunes App Store bağlantısı: Mix Radio

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

microsoft sağolsun wpye özel uygulama da kalmadı.

@20 Mayıs 2015 18:53 daha dur daha cortana da gelecek edge tarayıcı da gelecek daha dur microsoft sağ olsun lumia almamıza gerek kalmadı :D

Nokia çabaladı Microsoft yıktı.

mixradioyu severdim taki spotify ile tanışana kadar :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play