Moto X, Schmidt'in elinde göründü!

Şu sıralar belki de dünyanın en çok merak edilen cebi, bakın nerelerde ve nasıl ortaya çıktı...

Motorola Moto X, Schmidt'in elinde göründü!
Kavisli hatlara sahip

Kış aylarında kayak için iyi mekanlardan biri olan Sun Valley, yılın bu aylarında Allen & Company konferansıyla öne çıkmaya başladı. Konferansın katılımcılarından biri olan Google'dan Eric Schmidt, Motorola'nın gizemli Moto X telefonunu kısa da olsa dünyaya gösterdi.

Schmidt, "telefonun doğası hakkında yorum yapmama izin yok" dese de Variety'den Rachel Abrams'a göre telefonu gizlemeye de çalışmadı. Cepten çeşitli fotoğraflar, Gary He ve Taylor Wimberly gibi kişilerin Twitter hesaplarında dünyayla paylaşıldı.

Kavisli hatlara sahip
Schmidt'in elindeki cep, beklenen Droid Ultra veya Maxx'a benzemese de şimdiye kadarki sızıntıları ve FCC diyagramlarını andırıyor. Yani Google yöneticisinin elindeki telefon, efsanevi Moto X'in ta kendisi olabilir.

Öte yandan, Moto X'in daha net görüntülendiği sızıntılar da ardı ardına gelmeye başladı. İşte onlardan ilki. Haberimizin ikinci sayfasında...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

eminim o fotoğrafçıları da kendisi çağırmıştır..

aa htc değil mi o?.....

gayet guzel duruyor. tamamen amerikada uretilecek olmasi enteresan...buyuk sirketler uzak dogu yerine tekrar yuzunu amerikaya donuyor. Paranin yone de o tarafa donuyor..turkiyenin ekonomisi ne kadar dayanikliymis onumuzdeki yil belli olacak artik.

HTC One andırıyor ama pürüzlü tasarım olması daha şık yapmış :)

ön yüzünü pek sevmedim logo filan

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Motorola Moto X, Schmidt'in elinde göründü!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir