Office 2013 RTM sonunda bitti

Yeni Office 2013'den heyecan verici bir gelişme... Ama şimdilik sadece okumakla yetineceksiniz!

Office 2013 RTM sonunda bitti

Önizleme sürümünün üstünden 3 ay geçmeden Microsoft Office 2013'ün üretici sürümünün tamamlandığını duyurdu.

Microsoft Resmi Office blog'unda yeni Office hakkında şöyle dedi: "Bir kaç dakika önce Office mühendis takımı, Üreticiler Sürümü (RTM) üzerinde son imzalarını attılar. Bu kilometre taşının anlamı projenin kodlama ve test safhalarının bittiği ve artık yeni Office sürümünün birden fazla kanaldan üreticilere ve iş ortaklarımıza dağıtılmaya başlanacağı"

19 Ekim'den sonra Office 2010 satın alanlar, Office 2013'e bedava sahip olabilecekler. Daha önce de duyurulduğu üzere 26 Ekim'de Windows RT tablet alacaklar ise Office 2013'ün Önizleme sürümüne sahip olacaklar. Office 2013, MSDN ve TechNet üzerinden Kasım ortalarında dağıtılmaya başlanacak ve 2013'ün ilk çeyreğinde ise (Microsoft takvimine göre Ocak sonu denilebilir) herkes Office 2013'e sahip olabilecek.

Blogda ayrıca Office 365 Enterprise müşterilerinin ayrıca gelecek güncellemeyle yeni yeteneklere kavuşacağı ama bu güncellemenin de kasım ayında olacağı söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

hadi bakalım....

Sunduğu ek özellikler cebinizdeki parayı almak için!.. yoksa bu office uygulamalarını LibreOffice gibi hem ücretsiz hem açık kaynak kodlu bir programla çooook rahat yaparsınız.

@13 Eki 2012 14:58 LibreOffice her işimi görüyor, çok memnunum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play