Oyuncunun HDTV rehberi

Bilgisayar veya konsolunuz için performanslı bir HDTV mi arıyorsunuz? O zaman bunları bilmelisiniz.

Oyuncunun HDTV rehberi
Yüksek çözünürlük doğru yayınla birleştiğinde, ortaya gerçeğe çok yakın görüntüler çıkıyor.

Yeni nesil konsol savaşları bambaşka bir boyutta tam gaz devam ediyor. Hangi sistemi alacağınıza karar vermiş olsanız bile iş sadece konsolu edinmekle bitmiyor. Yeni nesil konsolların en büyük nimeti görsellik elbette. Bu nimetten faydalanabilmek için iyi bir de televizyona ihtiyacımız var. El yakan konsol fiyatlarının yanına bir de HDTV fiyatı eklenince alıcıların gözü korkuyor. Gözünü karartan alıcılar ise onlarca marka ve modelin arasında seçim yapmakta zorlanıyor.

Seçim yapabileceğimiz ürün yelpazesinin geniş olması elbette iyi bir şey. Tasarım ve boyut gibi kişisel beğenimize kalmış özellikler sorun değil. Asıl soru tanıtımlarda tam olarak verilmeyen ya da broşürlere küçük harflerle yazılan özellikler ile ilgili. Aldığınız yeni televizyon gerçek Full HD olmayabilir. CHIP Online'ın önerilerine kulak verin, ne kesenize ne de oyun zevkinize zarar gelmesin.

Küçük bir de not: Burada "Plazma mı, LCD mi?" tartışmasına girmeyeceğiz. Yazıda bahsi geçen tüm bilgiler hem plazma, hem de LCD teknolojileri için geçerlidir. Hangi teknolojiyi seçeceğiniz tamamen size kalmış. LCD ve Plazma arasındaki seçiminizi ise buradaki makalemizden yardım alarak yapabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bence şimdilik HD Ready bir ürünü ucuza alıp bir kaç sene rahatça kullanılması makul görünüyor. Sonra fiyatlar düştükçe yeni ürünlere geçilir.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir