PlayStation 4 bu gece tanıtılıyor mu?

Sony, bu gece PlayStation 4'ü tanıtacak mı? Canlı yayında birlikte öğreneceğiz. İşte yayın saatimiz!

  • Zeynel A. Öztürk
PlayStation 4 bu gece tanıtılabilir

Sony, efsane oyun konsolu PS3'ten yaklaşık 6 sene sonra bu gece "Orbis" kod adlı PlayStation 4'ü tanıtabilir. Şirketin New York'taki basın etkinliğinde yeni nesil PlayStation'ın gösterilme ihtimali yüksek.

CHIP Online'dan canlı olarak takip edebileceğiniz Sony'nin "PlayStation Meeting" etkinliği, bu gece Türkiye saati ile 01:00'de başlayacak. Son dakika söylentilerine göre PlayStation 4, etkinlikte tanılmasının ardından ABD'de Kasım ayında satışa sunulacak. İki modeli olacağı iddia edilen cihazın piyasaya sürülmesine aylar olduğundan, fiyatlarının henüz kesinleşmediği söyleniyor.

Sony'nin son zamanlarda "PlayStation Cloud"la ilgili alan isimlerini alması, şirketin bulut tabanılı bir dosya veya oyun hizmeti üzerinde çalıştığını da işaret ediyor olabilir. Bunun yanında bir başka söylenti, PlayStation Plus üyelik hizmetinin adının "PlayStation World" olarak değiştirileceğini iddia ediyor.

Tüm bu iddiaların doğruluğunu ve en önemlisi yeni PlayStation'ı bu gece 01:00'da başlayacak ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz canlı yayınımızdan takip edebileceksiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

öyle ahim şahım bir alet beklemeyin bence. şu anki alet bile iyi. ama grafik bakımından çok az bir iyileşme olabilir. pcnin şu anki grafiklerinden daha ileri gidemez. çünkü grafik işlemcilerini nvidia yapacak. grafiğinin nasıl olacağını merak ediyorsanız nvidia yeni teknoloji demolarına bakın.

@poweralpha Nvidia degil. AMD HD 7850'den biraz iyi grafik islemcisi. 7860 gibi birsey.

Amerika fiyatinin 529$ olacagini sögleniyor ama hangi hdd olani o fiyata olacak onu bilmiyorum. Daha kucuk hdd olan modeli daha ucuza olur mu yoksa bu daha kücük hdd olanin fiyati mi o kunuda bilgim yok.

Sen de yorum yaz