PS5 Arayüz Özellikleri Neler? PS5 Arayüzünü Detaylarıyla İnceledik!

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'in arayüz özellikleri neler? İşte PlayStation 5'in oyunculara sundukları ve bilmeniz gereken her şey!

  • Ercan Uğurlu
Oynat PS5 arayüz özellikleri neler? Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5'in arayüz özellikleri neler? İşte PlayStation 5'in oyunculara sundukları ve bilmeniz gereken her şey!

Ve PlayStation 5! Sony, oyun severleri sonunda yeni nesil oyun konsolu ile tanıştırdı. Bildiğiniz gibi PlayStation 5 ülkemizde de kısa bir süre önce piyasaya çıktı. Daha önce PlayStation 5'in sahip olduğu özellikleri, oyun sürelerini ve performansını değerlendirmiş ve PlayStation 5 incelemesinde sizlere anlatmıştık hatırlarsanız. Eğer izlemediyseniz PlayStation 5 incelemesini de buradan görebilirsiniz.

Bu defa ise PlayStation 5'in arayüzüne yakından bakacağız. PlayStation 4'ten neler farklı, yeni arayüzün avatajları neler, hep birlikte adım adım gezerek yakından inceleyeceğiz. O halde sözü çok uzatmadan hemen konsola girişi yapalım. Hemen yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz