QWERTY klavyeli Motorola Droid 5 sızdı!

Cep dünyasının önemli devinin uzun süredir bir kenarda unuttuğu efsane cep serisi geri dönüyor!

  • Zeynel A. Öztürk
QWERTY klavyeli Motorola Droid 5 sızdı!

Motorola, Droid serileri için uzun zamandır yeni bir akıllı cep piyasaya sürmedi. Serinin en son telefonu Droid 4, 2012'nin başlarında ortaya çıkmıştı. Bu hafta sonu ise Weibo'dan bir kullanıcı (Twitter'ın Çince sürümü), bir sonraki Droid 5'e ait olduğunu iddia etti fotoğraflar ortaya çıkardı.

Sızan görüntüye bakarsak Motorola Droid 5'in önceki 4 Droid'e göre çok fazla değişmediğini söyleyebiliriz. Yine QWERTY kızaklı klavyeye sahip olan cebin ekran boyutu 4.3 inç ile 4.5 inç arasında gibi görünüyor. Sızıntıya göre cihaz, NFC, kablosuz şarj, suya ve toza dayanıklı kasa gibi özelliklerle geliyor.

Telefonun üzerinde rahatlıkla görünebilen Verizon Wireless logosu, onun daha önce olduğu gibi bu operatör tarafından satışa sunulacağını gösteriyor. Cihazın içindeki donanımla ilgili herhangi bir bilgi ise yok. Aynı şekilde Droid 5'in ne zaman tanıtılabileceği de bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Şu klavyenin rahatlığı diğerlerinde yok.

Motorola`nın yeni Droid serisinde 4 tane Adreno 320 grafik birimi olacakmış.Gerçek güçlü bir telefon olacak gibi.

böyle klavyelilerde hoşuma gidiyor bakınca, ama uzun bir süre kullanıp deneme şansım olmadı. Kullanımı rahat olur mu bilemiyorum. Dokunmatikten vazgeçermiyim! hmmm... Hayır, Hem klavye hem dokunmatik iyi :)

motorola droid ====> dandroid tam cuk oturmuş....

Bu klavye ye alisinca kullanmasi cok guzel oluyor...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play