realme, C Serisinin Yeni Üyesi C53'ü Satışa Sundu

realme, C serisinin yeni üyesi C53'ü piyasaya sürdü. Geniş depolama alanı, hızlı şarj ve Mini Kapsül ile öne çıkan model, giriş seviyesi için birçok özellik barındırıyor.

realme C53 Satışa Çıktı

realme, C serisinin yeni ürünü C53’ü piyasaya sürdü. Adını İngilizcedeki Champion (Şampiyon) kelimesinden alan C serisinin son ürünü C53, giriş seviyesi bir akıllı telefona göre bir çok özellik barındırıyor.

realme C53, yüksek voltajlı, düşük akımlı şarj teknolojisi sayesinde 33W SUPERVOOC şarjı ve 5000mAh'lik bataryası hızlı bir şarj imkanı vadediyor. Bu teknoloji sayesinde, bataryanın yarısını yaklaşık 31 dakikalık şarj ile doldurmak mümkün.

Model, C serisinin en büyüğü olarak 4 GB fiziksel RAM’in yanında 4GB’a kadar dinamik RAM ve 128GB depolama alanına sahip. Buna ek olarak, aynı anda 2 Nano SIM kart ve 1 MicroSD kartı destekleyerek 2 TB'a kadar depolama genişletmesi sağlıyor.

realme C55'ten sonra C53, Android'in "Mini Kapsül" özelliğine sahip ikinci realme akıllı telefonu olma özelliği taşıyor. Model, 7,49 mm ölçüsüyle ince bir gövdeye sahip.