Samsung'dan sahibini tanıyan televizyon!

Samsung, ses ve hareket kontrolüyle çalışan yeni nesil Smart TV'yi ortaya çıkardı!

Samsung'dan sahibini tanıyan televizyon!

Samsung Electronics, televizyonu ev yaşantısının merkezine yerleştirerek, eğlence ve bilgi paylaşımında, cihazlar arası bağlantı sınırlarının ortadan kalktığı, yeni bir çağ başlatıyor.

22 Mart günü Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte kullanıcılara tanıtılan yeni nesil Smart TV'ler bildiğimiz televizyon izleme alışkanlıklarını kökünden değiştiriyor. Katılımcıların yoğun ilgisini çeken yeni nesil Samsung Smart TV'ler ses ve hareket ile kontrol edilebiliyor. Açılma ve kapanma komutlarının yanı sıra ses alçaltma, yükseltem, kanal değiştirme gibi tüm komutların oturduğunuz yerden szölü olarak veya el hareketiniz ile verilebildiği Samsung Smart TV'ler, "daha akıllı bir yaşamı" amaçlayan ve tüketici için Smart TV teknolojisini bugünden vazgeçilmez kılacak üç temel etken gözetilerek tasarlandı: Akıllı Etkileşim (Smart Interaction), Akıllı İçerik (Smart Content) ve Akıllı Gelişim (Smart Evolution).

Ünlü DJ'ler Cenk ve Erdem'in sunuculuğunda gerçekleştirilen ve kumandasız olarak, ses ve hareket kontrolü ile çalışabilen yeni nesil Smart TV'lerin tanıtıldığı şovda, katılımcılar TV'nin geleceği ile tanışma fırsatını yakaladı. Katılımcılar, yeni nesil Samsung Smart TV'leri bire bir deneyimleme olanağı bularak, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Hi TV'nin tüketicilerin hayatını daha "akıllı" ve daha zengin hale getirmesine tanıklık etti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

samsung patentini almadiysa hemen alsin yoksa apple kargasi uzerine coker ben yaptim buldum der.her zamanki gibi.
habere gelirsek super otesi buyuk teknolojilerin kapisini sonuna kadar acacak bir bulus.saygilar

Bencede derhal patentini almalılar malum sebeplerden dolayı . Kısa boylu çekik gözlü arkadaşlarımız yine yapmışlar yapacaklarını . Ellerine sağlık onların

Ziyaretci, Apple hakkinda oyle bir genelleme yaptin ki bende senin icin genelleme yapip sacmaladin demek istiyorum.

sahibini tanıyan televizyonlar "personal tv" ozelligi ile toshibada 2010 yilindan beri var diye biliyorum...

Eger biri patent alacaksa bu Toshiba olur

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir