Samsung, Galaxy Note 7'yi Geçmişinden Sildi

Samsung, Galaxy Note 7 faciasını tamamen unutmak ve unutturmak için Note serisini "tarihten" de sildi!

  • Ercan Uğurlu
Samsung, Galaxy Note 7'yi geçmişinden sildi

Samsung, kısa bir süre önce yeni S Pen'li amiral gemisi Galaxy Note 9'u tanıtmış ve kullanıcılara sunmuştu. 2011 yılından bu yana geliştirilen Galaxy Note serisinin tepe modeli olan Note 9, elbette bu hale seleflerinden beslenerek getirildi. Bu noktada her ne kadar Samsung'un kriz yaşamasına sebep olsa da, Note7'nin de önemi büyük.

Zira telefonun batarya problemi yaşaması ve patlamalara sebep olması, Samsung'un bataryaya daha büyük önem vermesine sebep oldu ve sonrasından gelen gerek Galaxy Note 8, gerekse Galaxy Note 9 kriz yaşatmayacak bir bataryayla donatıldı. Ancak Samsung, yine de haklı olarak geçmişin gölgesinden kurtulmaya çalışıyor.

Samsung'un yayınladığı Galayx Note serisinin gelişimini gösteren infografikte Note7 yer almıyor. Galaxy Note edge ve Galaxy Note 5'ten sonra direkt olarak Galaxy Note 8'e geçilen infografik, Samsung'un Note 7'yi tamamen sildiğini gösteriyor. Buna karşın listede Galaxy Note Fan Edition da yer almıyor. Bilindiği gibi Galaxy Note Fan Edition, yaşanan problemin gözden geçirilerek yenilenen bataryalarıyla piyasaya sürülen Galaxy Note 7'ye dayanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

SGN7 Apple sabotaj takımlarının sabote etmesinden bazı kullanıcıların ihmali sonucu batarya sıkıntısı yaşadı... yoksa SGN7 sorunsuzdu...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost