Samsung Galaxy S4, Çinli forumda göründü!

Galaxy S4'ün bulanık, karanlık değil "net" bir görüntüsü, internete sızmış olabilir! İşte görüntüler

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S4 Çinli foruma sızdı!

Birçok sızıntıya rağmen henüz net bir biçimde göremediğimiz Samsung Galaxy S4'ün, muhtemelen Çin'e has sürümünün resimleri ortaya çıktı. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla 5-inç ekrana ve Galaxy S3'e benzer bir tasarıma sahip olan cebin, fiziksel bir "Home" tuşu ve parlak bir arka yüzeyi var. Resimler kısa zaman önce Çinli "52 Samsung" forumuna yüklendi, ve eğer doğruysa birçok sistem özelliği de burada belirtildi.

Yerli operatör Unicom için özelleştirilmiş olduğunu düşündüğümüz telefonun bu sürümünün ismi "GT-I9502". 1080p ekrana, Android 4.2.1 işletim sistemine, "Universal5410" 1.8GHz işlemciye, 2GB belleğe ve PoverVR SGX 544MP GPU'ya sahip. Bunlar son zamanlarda duyduğumuz söylentilere uyuyor. "Universal5410" muhtemelen, sekiz çekirdekli Exynos Octa 5410 için bir kod isim.

Geçtiğimiz sene gerçek Galaxy S3'ü gizlemek üzere çeşitli S3 tasarımlarının da bilerek sızdırıldığını unutmamak gerekiyor. Bu sefer sızan resimlerde bariz biçimde sahte bir kapak göze çarpmıyor ama Samsung'un test amaçlı olarak, özellikle sahte bir dış görünüş üretmiş olması gayet mümkün. Her ne olursa olsun, Samsung'un New York'taki duyurusunda gerçeği öğrenmemize yalnızca üç gün kaldı.

Galaxy S4'ün sızan iki görüntüsü daha, haberimizin ikinci sayfasında.

İki yepyeni Galaxy S4 görüntüsü daha!

Cihazın özellikleri, önceki sızıntılarla uyum gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 24 Yorum

Eğer doğruysa bizi ele avuca sığmayacak bir galaxy s4 bekliyor

Telefonda 2 simkart yok mesajı var gibi. bu doğruysa ve s4 çift hatlı olmayacağına göre resimlerler çakma çin modeli.

@11 Mar 2013 15:32 nerde gördün o mesajı

@11 Mar 2013 15:57 üstte saatin solundaki işaretler, eğer sim kart olsaydı sinyal seviyesini göstereckti ama orada 2 adet üzerinde x olan sim kart uyarısı gözüküyor.

telefon Çin pazarı için çift hatlı olabilir gibi görünüyor

bu ya test cihazı yada çakma çin modeli. Bence bundan farklı bir cihaz gelecektir. Ama belli olmaz aynı tasarımlada gelebilir tabi.

iki renk olacağını söylemişlerdi siyah ve beyaz samsungun açıklamalarında fazla renk çeşidi çok sonraları düşünülüyordu..bu mavimsi bir renk olduğuna göre çakma olma ihtimali yüksek..

Bu galaxu s4 ise ben yokum

Samsung kadar gıcık bir tasarım yapan başka firma yok. Hem de tüm akıllı telefonları aynı tasarıma sahip. Galaxy S serisi zaten tıpatıp. Sadece donanım farklı. Ama donanım özellikleri de iyi şimdi hakkını verelim.

İddia s4 ün çin için üretilen çift kartlı modeli olduğuna dair s3 tede aynı şekilde çıkmıştı..

S4 erken çıktı diyen arkadaşlara sesleniyorum.Bir yanda Htc One,bir yanda ise Sony Xperia Z.Android pazarını domine edeceklerdi ta ki Samsung'un s4 hamlesine kadar.Eğer S4 ertelenmiş olsaydı meydanda kralkalmıcaktı.Ne güzel bi söz var;Kurtların olmadığı yerde çakallar volta atar diye :) Samsung buna imkan vermemek için bir hamle yapıyor.

@11 Mar 2013 17:12 siz yine de kaptırmayın kendinizi bu en iyi en süper telefon kimde saçmalıklarına... zira tek amaçları daha pahalı cihaz satıp kar oranını yükseltmek

zaten burada cindeki modeli olduğunu söylüyorlar :)

Bdnce bu S3+ gibi bi sey olabilir

s3 mü s4 mü ya da tablet mi olduğunu anlamak için telefonun neresine dikkat edecez şimdi onu anlamadım ben :S

Samsung aynı tip telefonu iki kere satacak kadar aptal değil bence bana göre farklı bi tasarım ortaya çıkacaktır..

iphone'nun Yillardir Ayni Arayuzu Ve iphone 4'ten bu zamana kadar ayni Tasarimi (Bere bir) isitip isitip onumuze surmesine neden bir kelime yazmiyorsunda Sadece Apple Gibi Samsung'a Satasiyorsun???

@11 Mar 2013 18:57 Samsung'un dizayn kalitesiyle Apple'ınkini aynı tutuyorsanız eski takoz ericssonları da size S4 diye satarlar. Samsung'a kızmıyorum bu yüzden.

kesinlikle sahte alın buda note 2 linki bi karşılaştırın sizde farkına varacaksınız.note 2 nin kaplanmış hali http://www.gsmalemi.com/wp-content/uploads/2012/10/samsung-galaxy-note-2-gsmalemi1.jpg

s3 un tasarımın nesi kotuya anlamıyor zevk meselesi ben seviyorum sevmiyorsan alma arkadas

note 2 ye çok benziyor. bence s2 ile s3 ün farkı kadar s4 de s3 ten farklı olur.

Apple 'ın Farkı Dış Görünümünde Değil İçinde

samsung bu yapıcak bak görün :))

sahte telefon kullanılmaz çok dandik olur kesin.

Sen de yorum yaz