Samsung Galaxy S4, Çinli forumda göründü!

Galaxy S4'ün bulanık, karanlık değil "net" bir görüntüsü, internete sızmış olabilir! İşte görüntüler

Galaxy S4 tamamen sızdı (mı?)

Birçok sızıntıya rağmen henüz net bir biçimde göremediğimiz Samsung Galaxy S4'ün, muhtemelen Çin'e has sürümünün resimleri ortaya çıktı. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla 5-inç ekrana ve Galaxy S3'e benzer bir tasarıma sahip olan cebin, fiziksel bir "Home" tuşu ve parlak bir arka yüzeyi var. Resimler kısa zaman önce Çinli "52 Samsung" forumuna yüklendi, ve eğer doğruysa birçok sistem özelliği de burada belirtildi.

Yerli operatör Unicom için özelleştirilmiş olduğunu düşündüğümüz telefonun bu sürümünün ismi "GT-I9502". 1080p ekrana, Android 4.2.1 işletim sistemine, "Universal5410" 1.8GHz işlemciye, 2GB belleğe ve PoverVR SGX 544MP GPU'ya sahip. Bunlar son zamanlarda duyduğumuz söylentilere uyuyor. "Universal5410" muhtemelen, sekiz çekirdekli Exynos Octa 5410 için bir kod isim.

Geçtiğimiz sene gerçek Galaxy S3'ü gizlemek üzere çeşitli S3 tasarımlarının da bilerek sızdırıldığını unutmamak gerekiyor. Bu sefer sızan resimlerde bariz biçimde sahte bir kapak göze çarpmıyor ama Samsung'un test amaçlı olarak, özellikle sahte bir dış görünüş üretmiş olması gayet mümkün. Her ne olursa olsun, Samsung'un New York'taki duyurusunda gerçeği öğrenmemize yalnızca üç gün kaldı.

Galaxy S4'ün sızan iki görüntüsü daha, haberimizin ikinci sayfasında.

İki yepyeni Galaxy S4 görüntüsü daha!

İki yepyeni Galaxy S4 görüntüsü daha!

Cihazın özellikleri, önceki sızıntılarla uyum gösteriyor.

Okuyucu Yorumları